alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Oblečení · Dresy · Ragby

 
[15]

Jak si vybrat správný dres na ragby

Vysoce kvalitní, stylové a funkční ragbyové dresy jsou vyrobeny tak, abys s hrdostí překonal ostatní. Díky spolupráci s nejlepšími hráči ragby na světě testujeme a vylepšujeme naše produkty a materiály a zvyšujeme standardy v tomto odvětví. Součástí designů jsou přelomové styly, technologie a příběhy, které vytvářejí odolné, prodyšné a výjimečné dresy. Prodyšnost je pro kontrolu tělesné teploty ohromně důležitá. Umožňuje hráčům soustředit se v zápasech, během tréninků a při odpočinku. Climalite® odvádí vlhkost od pokožky a díly ze síťoviny zaručují potřebné proudění vzduchu.

Výjimečný střih ragbyových dresů adidas

Tkaniny dresů adidas každému sednou, nabízejí flexibilitu a pohodlí díky výjimečné dvousměrné pružnosti. Využíváme „body-mapping“ a 3D technologie, abychom zajistili, že pokryjeme všechny typy postavy a pozice v ragby. Toto je výsledek mnohaletého výzkumu a vývoje, abychom dodali funkčnost do skrumáží, linií, zastavení, rychlých sprinterských úniků plných energie.

Hraj s hrdostí

Posouváme hranice k tomu, co přijde, a podporujeme vše, čím tým oslovuje své hráče i fanoušky. Do designů týmových dresů integrujeme DNA týmů, ať jsou plné respektu, hrdosti a vzrušení. Bez ohledu na to, zda patříš k All Blacks, Chiefs, Harlequins, nebo jsi součástí Munster Rugby Red Army, můžeš si být jist, že budeš reprezentovat s vášní.