alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dámské outdoorové kalhoty

 
[27]

V dámských outdoorových kalhotách už tě špatné počasí nezastaví

Jsi velká nadšenkyně do turistiky, trailového běhu nebo horolezectví? Svůj volný čas nejraději trávíš pohybem venku? Tvůj pobyt v přírodě bude ještě výjimečnější a příjemnější, pokud budeš mít tu správnou výbavu. Kromě kvalitních bot je velice důležitý také výběr vhodných outdoorových kalhot. Znáš to rčení, že neexistuje špatné počasí, pouze špatné oblečení? Dámské outdoorové kalhoty adidas mají nepromokavou povrchovou úpravu. Odpuzují vodu, takže špatné počasí už pro tebe nebude žádnou překážkou. Stačí jen vyrazit! 

Obleč si dámské outdoor kalhoty a jdi přímo k cíli!

Užij si trail naplno. Nezastavuj se a jdi dál i přes všechny překážky! Během své velké túry si zasloužíš prvotřídní pohodlí. Dámské outdoor kalhoty jsou pružné, lehké a zároveň dostatečně prodyšné. Už žádné limity při pohybu. Na běžkách i na pěší túře ti dámské outdoor kalhoty kopírují pohyb tvého těla a dopřejí ti absolutní volnost pohybu při každém kroku. Kvalitní funkční materiál tě krásně zahřeje a ochrání před studeným větrem. Díky teplému materiálu se některé typy dámských outdoor kalhot hodí také pro provozování zimních sportů. Sníh, déšť ani bouřka už tě na cestě nijak nepřekvapí. 

I při tvých venkovních aktivitách můžeš vypadat vkusně a stylově

Propracovaný střih navíc tvému sportovnímu outfitu dodá nádech streetového stylu. I při tvých sportovních aktivitách ti to může slušet! A v dámských outdoorových kalhotách zůstaneš stylová za všech okolností. Exkluzivní kvalita se v outdoor dámských kalhotách efektivně kloubí se sportovně elegantním designem. Logo adidas je nenápadné, avšak dámské outdoorové kalhoty podpisuje hrdě na znamení tvé velké vášně ke sportu. Jakmile je oblékneš, zbývá už jen hodit všechny své starosti za hlavu a odevzdat se jen přítomnému okamžiku. Měj radost a požitek ze samotné cesty k cíli. Užij si svůj pobyt na čerstvém vzduchu na maximum. Bezkonkurenční výhled z vrcholků hor za to stojí!