alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Adipure golf

 
[6]

Ryzí forma golfu s adipure golf

Kolekce adipure byla vytvořena na základě velice zajímavých cenností. Mezi ně patří úcta k milovanému sportu, který se honosí herním zatížením, tím je golf. Další cenností je smysl pro detail, kterým kolekce pouze oplývá. Sama kolekce nabývá na šlechetnosti další vlastností, tou je udržení původních solidních linií a vzdání holdu všemu, co představuje golf v nejčistší formě vůbec možné. Proto ten název s obsahem anglického slova ,,pure‘‘, které znamená ryzost. Takové čisté provedení je zcela na místě po všech výrobcích atletického rázu, proto jej jistě oceníš, pokud jsi milovníkem golfu a užiješ si tento sport s trochou naší pomoci lépe a déle, a to dokonce i velice stylově.

Čistota a smysl pro detail na prvním místě

Nabídka obsahuje všelijaké produkty potřebné pro golf, které nadchnou hlavně ty hráče, kteří ocení smysl pro detail. Zatímco adidas má za sebou mnoho párů bot na golf sportovnějšího rázu, chtělo to něco čistšího, ryzího, bez těžkopádného atletického vzhledu pro novou kolekci. Adipure golf kolekce tě doprovodí na golf jako starého přítele, ale zároveň si tě rádo bude hýčkat i ve tvém životním stylu za každodenních činností. S každým odpalem zjistíš jak moc ti přirůstá k srdci produkt této kolekce a s každým dopadem míčku do jamky, poznáš jak moc chceš dál hrát a vyhrávat v naprosto úžasných výrobcích od adidasu.

Pohodlné produkty s propracovanou přesností

Solidní obuv s širší konstrukcí tě potěší šněrováním, kombinací několika materiálů, které jsou i voděodolné, a hlavně svojí pevností. Měkká mezipodešev EVA se postará o tvé nohy jako v bavlnce a absence spiků byla nahrazena  primárními kolíky X-Traxion, které ti přidají na odrazu, rychlosti a balanci. V případě přilnavé podešvy se připrav na překvapující stabilitu a věř tomu, že vydržíš i celý den na nohou s obuví od adipure. Neměj strach ani o to, že by tak pevná obuv nepropouštěla vzduch. Je velice prodyšná díky síťovině a správné souřadnici otvorů pro optimální větrání. Celý den hraj a užívej si svého milovaného golfu naplno.