alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Boty na volejbal

 
[36]

Boty na volejbal, ve kterých budeš lépe smečovat

Užívej si čas strávený u volejbalové sítě na maximum. Boty na volejbal se stanou neodmyslitelnou součástí tvé sportovní výbavy. Dopřejí ti totiž potřebný komfort, zajistí tvoji stabilitu a pomohou ti porazit soupeře. V dobře padnoucí obuvi se budeš moct rychle a svižně pohybovat, a lépe tak reagovat na každý míč, který míří tvým směrem. Získáš potřebnou jistotu při každém svém pohybu a tvé kroky budou sebejisté, dynamické a bleskově rychlé. Boty na volejbal zkrátka symbolizují nepostradatelný kousek, díky kterému tě každá hra bude bavit ještě o trochu více.

Tenisky na volejbal jsou lehké a odpružené

Boty na volejbal tě potěší svou nízkou hmotností. Nepronesou se ve tvém sportovním zavazadle a zároveň je na nohou skoro neucítíš. Na hřišti proto budeš moct ukázat, co v tobě opravdu je a vydat ze sebe maximální výkon. Tvarovaná stélka se přizpůsobí tvému chodidlu a aktivní odpružení se postará o tvé větší pohodlí a flexibilitu. Podpoří tvé instinktivní reakce při hraní volejbalu a dopřeje tvým krokům potřebnou dynamiku. Boty na volejbal zajistí přirozený pohyb do všech stran a ty proto budeš moct být neustále ve střehu. Volejbalové boty se stanou tvým pomocníkem v dosažení stanovených cílů a ty budeš moct sklízet jeden úspěch za druhým. Navíc je obuv vzdušná a tvá chodidla proto budou moct dýchat, i když na hřišti zrovna strávíš dlouhé hodiny. 

Vyber si barvu, ve které zazáříš

V nabídce volejbalových bot adidas můžeš vybírat mezi nejrůznějšími barevnými provedeními. Jednotlivé styly sledují nejnovější trendy a ty proto budeš na hřišti skutečně vynikat. Ať už preferuješ neutrální barvy nebo chceš při volejbale zazářit s nějakým výraznějším odstínem, rozhodně si vybereš. Zvol si svoji oblíbenou barevnou kombinaci, ve které budeš sbírat medaile. Prohlédni si aktuální kolekci obuvi a pusť se do nakupování svého nového sportovního kousku.