alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PÁNSKÉ
  • DÁMSKÉ
  • DĚTI
  • NOVINKA
  • SPORTY
  • KOLEKCE
  • OUTLET
Košík je prázdný

Boty na volejbal

 
[53]
Spolehni se při hře na volejbalové boty adidas. Jsou navržené s ohledem na skutečné potřeby volejbalistů a díky revolučním technologiím dodávají dynamiku pohybu i rychlým změnám směru na hladkém povrchu a tlumí náraz při dopadu.
1 / 2
Strana:z 2

Správné volejbalové boty tě podpoří při výskoku a utlumí tvrdý dopad

Když máš na sobě správně vybrané volejbalové boty, ani nevíš, že je na noze máš. Svršek boty je lehký a prodyšný, a zároveň obsahuje zpevňující prvky tak, pevně obepnul nohu a ochránil tě před zraněním. Pružná podešev je speciálně tvarovaná a respektuje vysokou četnost výskoků, oblé okraje podešve podporují přirozenou dynamiku pohybu. Mezipodešev Bounce z termoplastického polyuretanu (TPU) poskytuje optimální odpružení a umožňuje efektivní využití dopadové energie. Podobně funguje i pěnový materiál EVA, jenž nabízí dlouhodobé tlumení a pohodlí a umožňuje ti dosáhnout vyšší rychlost. Všechny funkční vlastnosti mají jediný cíl – udržet tě co nejdéle v aktivním pohybu při menším vynaloženém úsilí.

Sálová volejbalová obuv s vysokou přilnavostí pro vyšší ochranu

Sálová volejbalová obuv adidas s tebou udrží krok při zápase i při tréninku, ať už hraješ v profesionálním klubu nebo rekreačně. Nebarvící gumová podešev za sebou nezanechá stopy na halovém povrchu a neklouže. Při volejbalu potřebuješ mít svobodu pohybu, ale také vědět, že tě při pohybu do všech směrů podešev ochrání před uklouznutím. Stejně důležitý je i pocit stability, ke kterému ti pomohou prvky, jako je pevné šněrování na tkaničky nebo zpevnění kolem kotníku. Kvalitní volejbalové boty ti dovolí provádět i ty nejkomplikovanější manévry rychle a bezpečně.

Pohodlné obutí, co dlouho vydrží

Pro hráčský komfort hraje důležitou roli správné tlumení a prodyšnost obuvi. Přílišné tlumení způsobuje, že bota absorbuje energii, kterou potřebuješ pro svůj maximální výkon, nedostatečné tlumení vede k rychlejší únavě. adidas navrhuje své produkty v úzké spolupráci s aktivními hráči tak, aby nalezl optimální řešení a podpořil je v aktivitě. Významným faktorem je i odolnost podrážky, která je při neustálých změnách směru vystavena velkému zatížení. Proto adidas vyvinul mimořádně odolnou a přilnavou pryž Adiwear, která zabraňuje opotřebení na nejexponovanějších částech podešve. To prodlužuje životnost tvých bot na volejbal. Nezapomeň je ovšem při intenzivním využívání včas vyměnit za nové. Jen plně funkční ti poskytnou optimální ochranu a zabrání zbytečnému zranění.