alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské volejbalové boty

 
[26]
Kvalitní dámské boty na volejbal adidas tě dostane svou konstrukcí i stylem. Pomůže ti dosáhnout co nejlepšího výkonu na hřišti, co nejlepšího pocitu, a zároveň s ní budeš vždy vypadat skvěle.

Dámské boty na volejbal pro amatérky i profesionálky

Pokud bereš volejbal vážně, ať už jako koníček nebo jako smysl života, musíš brát vážně i výběr správné obuvi na tento výjimečný sport. Dámské boty na volejbal musí dobře sedět a splňovat některé základní požadavky. Chce to kvalitní přilnavou podrážku i lehkou konstrukci. Boty ti musí umožňovat snadný a pohodlný pohyb po hřišti. Se správnou volejbalovou obuví bude hra ještě větší zábavou. Ať už hraješ jen tak s přáteli nebo třeba závodně, správná obuv tvůj zážitek vždy zlepší.

Volejbalové boty pro ženy pro co nejlepší výkon

Volejbalové boty pro ženy byly vytvořeny tak, aby byly pohodlné a aby tě podpořily v dosahování tvých sportovních cílů. Tak, abys vždy mohla předvést jen to nejlepší. Lehký a prodyšný svršek ze síťoviny ti poskytne lehkost pohybu, fixace střední části chodidla ti zase poskytne výtečnou stabilitu, která se ti bude hodit k překonávání všech překážek na hřišti. Dámské boty na volejbal adidas ti poskytne odpružení vhodné pro velké skoky i dostatečné tlumení pro dokonale ladné přistání.

Buď připravena na všechny výzvy

Ať už na tebe soupeřky připraví cokoli, ve volejbalové obuvi adidas budeš připravena to zvládnout. Můžeš si zvolit jak boty nižší, tak takové, které obepínají kotník a poskytují mu větší stabilitu, aby pro tebe byly kličky, úkroky a otočky ještě snazší a ladnější. Přilnavá gumová podrážka ti pomůže pohybovat se s naprostou jistotou ve všech směrech. Budeš připravena na rychlý start. Prohlédni si nabídku dámské volejbalové obuvi a vyber si takové boty, které co nejvíce vyhovují tvým nohám i módnímu vkusu. S dámskými botami na volejbal od značky adidas nemůžeš udělat krok vedle. Samozřejmostí je vysoká kvalita i nápaditost provedení. Neváhej a kup si kvalitní vybavení na volejbal, které ti bude spolehlivě sloužit během tvých zápasů.