alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské kraťasy na volejbal

 
[3]
Dámské volejbalové kraťasy adidas jsou navrženy tak, aby ti vždy pomohly dosáhnout co nejlepších výkonů a překonat všechny překážky, které ti soupeřky postaví do cesty. To vše za co nejlepšího pohodlí.

Dámské volejbalové kraťasy pro komfort při hře

Šortky ti poskytnou nevídaný komfort a nijak neohrozí tvůj rozsah pohybu či pohodlí. Pas šortek je elastický, čímž je zajištěno právě pohodlí, nohavice jsou uplé či volné tak, aby sis vybrala to, co ti bude vyhovovat. Můžeš se soustředit na míč a na síť, nemusíš řešit špatně padnoucí oblečení. S kvalitními dámskými volejbalovými kraťasy budeš sebevědomá. Nemusíš se bát, že by šortky byly průhledné, i při výpadech a dřepech zůstane vše, co má být, skryto. Ať už hraješ v hale, nebo venku na slunci, vždy budeš ready na běh po volejbalovém hřišti a sbírání dalších bodů.

Široká nabídka šortek pro volejbalistky

Vyber si z rozsáhlé kolekce šortek pro volejbalistky adidas. Budou se ti hodit na trénink i na zápas. Splňují potřeby volejbalistek amatérských i profesionálních. Nosit je samozřejmě navíc můžeš i na jiné sportovní aktivity. Vyrobené jsou z elastických materiálů a můžeš si být jistá, že budou pohodlné. Na výběr jsou dámské volejbalové kraťasy mnoha druhů. Například kompresní, dvouvrstvé nebo klidně i legíny.

Pro co nejlepší výkon

Všechny dámské šortky z kolekce adidas jsou navrženy s cílem pomoci ti zvýšit tvůj výkon a zajistit ti maximální pohodlí při cvičení. Používáme výjimečné technologie a tkaniny speciálně určené pro tento typ aktivity. Dobře odvádí pot a poskytují ventilaci, jsou tak skvělé i v horkém letním počasí a při náročných zápasech, při kterých se hodně naběháš. Ať už máš ráda šortky volnější nebo upnutější, z nabídky adidas si jistě vybereš. Hledět přitom nemusíš jen na komfort, ale i na styl. K dispozici máme širokou nabídku různých střihů a barev. Věříme, že si na své přijde každá nadšená basketbalistka. Neboj se zazářit a pořiď si takové šortky, které budou nejen pohodlné, ale i se ti trefí do vkusu.