alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Bundy · Trénink

 
[31]

Tréninkové bundy

Bez správné svrchní vrstvy se váš příští trénink neobejde. V jakémkoliv počasí a pro jakýkoliv sport je důležité mít správné tréninkové vybavení. Na špičkový výkon a inovativní technologie adidas se můžete vždy spolehnout, u zateplené bundy i větrovky.

Funkční, pohodlné a stylové oblečení adidas pro muže nabízí vše, co potřebujete, a ještě mnohem víc. Ať už míříte do posilovny, zlepšovat kondici, zvedat činky nebo běhat, se savým vybavením budete mít jistotu, že vydržíte cvičit delší dobu.

Abyste z tréninku vytěžili maximum, je důležité se stylově vybavit. Tréninkové bundy adidas jsou tím nejlepším pro sport, vyberte si z nabídky mikin s kapucí, zateplených vest, větrovek a lehkých bund Daybreaker a pozvedněte svou hru na vyšší úroveň díky tomu nejlepšímu ze špičkového sportovního oblečení.

Větrovky

Jsou to lehké sportovní bundy, které můžete nosit na trati, ve městě nebo v posilovně. Větrovky vám za chladného počasí zajistí teplo nebo je můžete používat ke zvýšení intenzity tréninku, když se chcete trochu víc zapotit. Větru odolný materiál použitý u tohoto typu bund zajistí, že se budete moci soustředit jen na svůj cíl a ani vítr vás při tom nebude rušit.

Sportovní bundy a mikiny s kapucí

Kombinace stylu a funkčnosti. Nejnovější kolekce tréninkových triček nabízí to nejlepší ze špičkového tréninkového vybavení pro muže i ženy. Mikiny s kapucí vás ochrání před deštěm a povětrnostními vlivy. Sportovní bundy jsou zase lehké a skladné.

Najdete zde pro svůj příští trénink nebo cvičení vše, co potřebujete, a ještě mnohem víc, od přiléhavého oblečení s kompresní funkcí po modely volného střihu s lepší prodyšností.

Funkční modely

Modely adidas jsou vybaveny technologiemi, které vám umožní dobré výkony za každého počasí, například větru odolné péřové bundy a produkty s technologií Clima®. Jsou vyvinuty za podpory některých sportovců ze světové špičky, takže si můžete být jisti, že trénujete v nejlepších bundách na trhu.

Kvalitní tréninkové bundy

Pozvedněte svůj trénink na vyšší úroveň díky funkčnímu vybavení a skvělému designu z kolekcí Climacool, Techfit a Porsche Design Sport by adidas.