alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Workout čelenky

 
[9]

Workout čelenky, co ti umožní cvičit podle tvého

Doplňků není nikdy dost, zvlášť pokud ti pomůžou k lepšímu výkonu. Fitness čelenka na první pohled nemusí působit jakožto praktická věc, ale nenech se oklamat. Čelenka ti pomůže v tenise nejen odstínit slunce, ale zároveň může tvůj obličej výrazně ochránit od kapajícího potu z vlasů. Právě v tomto ohledu pomáhá spoustě sportovců i sportovkyň plně se soustředit na výkon. Pot je součástí lidského tělo, nesmíš ho proto nikdy nechat zruinovat tvé těžce natrénované hodiny. Ať už stojíš před tréninkem nebo se chystáš na velmi důležité utkání, workout čelenky ti pomůžou udržet vlasy i pot na uzdě. 

S praktickou fitness čelenkou za lepšími výsledky

Workout čelenky nejsou ale čistě jen o úpravě účesu a zachycení přebytečného potu. Využít je můžeš například I při běhu venku. Pamatuješ, jak ti v zimě mrzly uši? Čelenka je jednoduché a mnohem lehčí řešení než třeba čepice. Z praktického hlediska může fitness čelenka pomoci držet také sluchátka v uších. To velmi oceníš při běhu, zvlášť pokud si užíváš zvuk na drátových sluchátkách. Samozřejmě i fitness čelenka se dá brát jako módní doplněk, kterým dopiluješ svůj outfit na cvičení, jógu nebo tenis. I proto často vychází v moderních designech se spoustou zajímavých detailů. 

Stvořena k absorpci potu

Čelenky využívají velmi jednoduchý úplet, díky kterému mohou sát o to více. Ušity z bavlny, polyakrylu a dalších přísad umí vykouzlit maximální pohodlí. Svou tloušťkou nikterak netahají a díky své konstrukci jsou schopné přizpůsobit se jakémukoliv tvaru hlavy. Samozřejmě i na čelenkách najdeš legendární logo adidas doplněné o speciální vyšívaný znak adidas Badge of Sport na přední straně. Čelenky na tenis s přidaným kšiltem jsou trochu jiné kafe. Šijí se z polyesteru a nabízí savý materiál AEROREADY. Pokud tě zajímá UV ochrana, její úroveň je stanovena na 50. Kšilt bývá středně prohnutý, aby nabídl co největší viditelnost. Zapínání takového typu čelenek se řeší pomocí suchého zipu. Jakou si vybereš?