alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dívčí mikiny

 
[52]
1 / 2
Strana:z 2

Dívčí mikiny adidas na mnoho sportovních aktivit

Pro sportovní aktivity v chladném počasí nebo v klimatizovaných halách se ideálně hodí dívčí mikiny, které adidas vyvíjí v mnoha různých stylech a kterým nechybí všechny běžné technologie, které dívky podpoří v jejich sportovních aktivitách. Sport není ani zdaleka jen pro dospělé, mnoho mladých dívek začíná se sportem a propracovává se na vrcholovou sportovní kariéru nebo jako koníček. I tyto sportovkyně adidas podporuje vývojem funkčního oblečení, které je nejen stylové, je zároveň dokonalým parťákem pro náročné i nenáročné sportovní aktivity. V této kategorii je možné vybírat sportovní mikiny pro dívky nejen podle jejich stylu, ale také samotného druhu aktivity. 

Mikiny pro dívky ideální pro sport 

Během tréninku jakéhokoliv sportu je důležité mít naprosté pohodlí a přitom čerpat ze svého sportovního oblečení také něco navíc. Toto musí dodávat také dívčí mikiny a na to značka adidas neustále dbá a vybavuje mikiny pro mladé sportovkyně mnoha technologiemi, které jsou oporou během sportování. Ideální pro trénink, například fotbalu nebo basketbalu, jsou tréninkové dívčí mikiny, které jsou vyráběny s přípravou na náročné sportování, díky tomu jejich látka podporuje udržení mladé sportovkyně nejen v suchu, ale také chladu. Jsou tak ideální i v případech, kdy je venku nebo v hale teplo nebo kdy se do tréninku pustí dívky se zápalem a odhodláním. Mnohé modely disponují také prodyšnou síťovinou po stranách, která dodá na pohodlí a energii. 

Mikiny pro dívky o mnoha stylech 

Nejen sportovní, ale také volnočasové mikiny pro dívky je možné najít v katalogu adidas. Nechybí mikiny inspirované odkazem značky, ať již pro sport nebo každodenní nošení. Tyto mikiny jsou v retro stylu s minimálním provedením, v mnoha barevných odstínech a 3-Stripes designy o nejrůznějších stylech. Dívčí mikiny je však možné vybírat také s futuristickým nebo typicky dívčím designem, například inspirovaných populární kulturou a motivy, které potěší nejednu dívku.