alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dívčí tašky

 
[69]
1 / 2
Strana:z 2

Dívčí taška adidas vás nikdy nezklame 

Ať už jsou to dívky nebo ženy, dokonalou tašku člověk může hledat hodně dlouho. Značka adidas myslí na všechno a v jejím katalogu je možné najít široký výběr tašek pro dívky, které jsou v mnoha stylech, inspirovány populární kulturou a myslí nejen na styl, ale také na bezpečnost, a to implementováním reflexních prvků. Myslíme i na udržitelnost – díky stylu výroby nebo účinnost, pomocí mnoha stylů chytrých provedení. Tašky pro dívky je možné vybírat v mnoha stylech od roztomilých modelů, až po ty minimalistické, tmavé, světlé nebo více odvážné. Tašky dívčí mohou ukázat osobitý styl mladých dívek od útlého věku, ať již jsou do školy, kroužku nebo jen tak. 

Dívčí taška to je hlavně kvalita a účinnost 

Pevné, s mnoha přihrádkami. Jednoduché, objemné nebo naopak úsporné. Dívčí taška toho musí splňovat mnoho a také proto je katalog adidas plný bohatého výběru pro dívčí tašky. Během výroby a vývoje myslí adidas na dívky. Tašky, které jim budou sloužit a které si na první pohled zamilují. Najít je možné chytré modely s multifunkčním vybavením, ty lze například jednoduše proměnit do ledvinky, ale také kousky, které mají své popruhy z prodyšné síťoviny. Jejich nošení je pohodlné i na dlouhých túrách v přírodě nebo na horách. 

Populární kultura nebo klasická adidas dívčí taška 

Dívky mají mnoho stylů, některým dívkám vyhovují roztomilé styly, které mohou dokreslit jejich jemné outfity, jiné naopak milují akci, napětí, komiksy a superhrdiny. Značka adidas je připravena a její katalog, ve kterém můžete vyhledávat dívčí tašky, je plný různorodých modelů. Zatímco některé jsou inspirované populární kulturou, filmy a hrdiny, další myslí na odkaz samotné značky adidas. Nechybí jim minimálnost, mnohé efekty, odstíny a odvážné styly, které doplňují klasické 3-Stripes nebo legendární Trefoil logo, tašky dívčí tak pomohou ukázat jedinečný styl a vkus každé mladé dívky, bezpečně uschovají všechny osobní věci a doplní každodenní, sportovní nebo ležérní outfit.