alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalová obuv pro kluky

 
[55]
1 / 2
Strana:z 2

Fotbalová obuv pro kluky připravené zdolávat velké sny

Miluješ fotbal a máš doma budoucí naděje tohoto překrásného sportu? Pokud ano, pak určitě nezahálej a vybav je na trénink kopačkami, které mají smysl. Nejde v žádném případě jen o líbivý design, hlavním aspektem kopaček adidas je také bezpečnost každého kroku i skluzu. Sport se musí dělat srdcem, zranění jsou ale vždy nepříjemná. I proto jsou kluci obuv fotbal adidas přímo vyvinuty k maximálnímu hernímu zážitku. Lehká podešev z EVA se postará, aby bota na noze nebyla téměř vůbec cítit. Gumová podešev zajistí o poznání lepší kontakt s podložkou, díky které tvůj mladý sportovec bude moci vystartovat jako nikdy před tím. Když přijde na kontakt s míčem, kontaktní zóna Demonskin je připravena vykrýt i nepříliš povedené přihrávky spoluhráčů. Pojď fandit vítězům!

Chlapecké kopačky, které nutí vyběhnout na trávník

Nevěříš, že láska k fotbalu může vést i přes kopačky? Schválně si vyzkoušej vběhnout na hřiště v botaskách a doufej, že ho nezničíš. Fotbalová obuv adidas jsou připraveny v plné míře dokonale podpořit každého hráče v sestavě. Nezáleží na tom, jestli tvá ratolest bude stát v bráně nebo střílet gól za gólem v útoku. Stačí vybrat ty správné chlapecké kopačky pro oblíbený post a rozehrát. Kouzla se dějí, respektive takhle nějak se bude cítit tvůj malý fotbalista, až poprvé vyběhne na krátce posečený trávník. Hlavně, když poprvé s novými kopačkami zpracuje balon a vší silou vypálí na branku.

Dost místa i pro náročné

Ačkoliv na designu u kopaček nemusí až tak záležet, znáš děti. Fotbalovou obuv pro kluky proto najdeš v nabídce adidas hned v několika barevných provedeních. Kromě barev můžeš také vybírat designy různých modelů, které třeba právě nosí idol tvého malého sportovce. Zajímavým prvkem je potom integrovaná ponožka, která například pro rychlonohého útočníka nebo ulítaného záložníka umožní mnohem jistěji a rychleji běhat. Nezapomeň také zohlednit povrch, na kterém tvůj malý fotbalista trénuje, případně poráží soupeře. Podle toho budeš moci vybrat, zda budou stačit běžné lisokolíky, nebo bude potřeba zvolit kolíky pro pevnější povrchy.