alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Sukně na cvičení

 
[1]

Vyzkoušej sukně na cvičení a poznej maximální volnost pohybu

Během tréninku tě mohou čas od času omezovat dlouhé nohavice kalhot. Možná nemáš ráda legíny a raději nosíš něco více volnějšího. Právě pro tebe adidas nabízí sukně na cvičení, které ti umožní maximální rozsah pohybu i pohodlí, které tolik vyžaduješ. Přece jen každé šaty pohodlné nejsou, v tomto případě to ale rozhodně neplatí. Lehké a z bavlny šité sukně na cvičení adidas umí podržet i při velkém výkonu. Ať už s nimi vyrazíš na tenis nebo do fitcentra, pokaždé se budeš cítit dobře. I proto, že jsou oděvy do posilovny vyráběny pod taktovkou organizace Better Cotton, která se stará o globální zlepšení podmínek pro pěstování bavlny.

Pohodlné, vzdušné, neomezující oděvy do posilovny

Kalhoty, legíny potažmo i šortky dovedou v některých úhlech potrápit nebo úplně pohyb zastavit. To se ti v šatech rozhodně nestane, dostaneš volnost hýbat se tak, jak sama uznáš za vhodné. Díky povedenému designu navíc budeš jistě zářit kdekoliv, kam se v nich vypravíš. Drobné detaily na první pohled jednoduchých šatech jen potvrzují, jak se dědictví adidas stále drží na vrcholu. Na různých vzorech od jednobarevných po batikované jistě nepřehlédneš ikonické 3-Stripes. Roztoč to s oděvy do posilovny adidas. Zvyš svou výkonnost a získej přirozenou motivaci stát se členem sportovní komunity.

Sukně nebo šaty, vždy v pohodlí

Na výběru těch pravých sukní nebo šatů si dej záležet. Nabídka adidas skrývá mnoho modelů, z nichž jeden je hezčí než druhý. Můžeš sáhnout po velmi jednoduchých teplákových sukních nebo vyzkoušet komplikovanější šaty na cvičení. Ať už je záměr tvého nákupu jakýkoliv, jistě se budeš obracet i po barvách. Kromě jednoduchých jednobarevných najdeš v nabídce i kombinace s nejrůznějšími vzory. Rozhodujícím faktorem může být také střih, který dost často výrazně ovlivňuje, do jaké míry sukně sedí. Pokud chceš mít na šatech také kapsu na drobnosti, nezapomeň i tento fakt promítnout do tvorby objednávky. Tak co, sukně nebo šaty?