alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Dětské hodinky

 
[47]

Užij si spoustu zábavy se stylovými dětskými hodinkami adidas

Jednoho dne přijde chvíle, kdy tvé dítě nastoupí do školy, za chvíli se naučí číst a poznávat první číslice … ano a už je to tu – naučí se poznávat čas. To ostatně bude i něco, co jako rodič uvítáš. Nejen váš, ale i jeho den začne mít nějakou strukturu. Už se budete moci snadno domluvit, kdy a kde své dítě vyzvednete. Samozřejmě, stačil by mu k tomu i mobil. Jenomže mít hodinky, to je přece výraz dospělosti – a to tvé dítě chce být. Je to výraz stylu, je to další krok vpřed. A proto nemůžeš pominout ani dětské hodinky. Jednou to prostě přijít musí.

Hodinky pro děti, které něco vydrží

Dětské hodinky, stejně jako ty určené pro dospělé, jsou sportovního ladění – ať jsou pojaty jakkoli, mají v sobě prostě DNA adidas. A to se hned pozná. Současně jsou elegantní a stylové. Aby byly odolné, trvalé i přesné, bývají vybaveny japonským křemíkovým strojkem a bývají standardního rozměru. U dětí je důležité, aby hodinky byly odolné. Odolnost je zajištěna vodotěsností do hloubky 50 nebo dokonce do 100 m, časté je také polykarbonátové pouzdro a nerezový nebo silikonový řemínek, který příjemně přilne na ruku a dobře se nosí. Prohnuté tvrzené minerální sklo zajišťuje odolnost proti škrábancům.

Co všechno dětské hodinky umí?

Hodinky by měly být také aspoň trochu zábavné, a proto jsou vybaveny základními funkcemi, jako jsou hodiny, minuty a sekundy. Některé jsou vybaveny i stopkami nebo kalendářem a některé mají dokonce podsvícení. Hodinky jsou vždy významným doplňkem celkového vzhledu. Z našich hodinek můžeš vybírat z různých barev a stylů. Jestli jsi spíše konzervativního ladění, oceníš asi klasický design, případně design s jemnými detaily. Jsi-li praktického zaměření a máš rád ve věcech pořádek, učarují ti hodinky s výrazem praktičnosti, účelnosti a strukturovanosti. Můžeš ale vybírat i ze spíš futuristických modelů vhodných pro každodenní použití anebo naopak čerpat z retro módy 70. let. Možná se ti budou ale líbit designově čisté a nenápadné hodinky, které zůstanou vždy nadčasovým modelem. Je to prostě na tobě.