alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Jóga pro děti

 
[62]
1 / 2
Strana:z 2

Dětská jóga udělá z vaší ratolesti klidného andílka

Každé dítě zlobí. Díky praxi dětské jógy se však může každá holčička i chlapeček naučit správně a ohleduplně zacházet se svou myslí a emocemi. Možná se potom budete divit, jakého andílka doma vlastně máte. Nejzásadnější je u dítěte radost z pohybu. Tu jednoznačně podpoří správné oblečení. Nabídka oblečení adidas na jógu, vašim dětem  pomůže dosáhnout naprosté volnosti pohybu a komfortu při cvičení. Pozice psa hlavou dolů, šavásana nebo třikrát óm tak bude ještě větší zábava. Ať už při fyzických lekcích ve studiu nebo online lekcích v pohodlí domova s maminkou. Oblečení adidas udělá z každého cvičení nezapomenutelný zážitek a vy se tak budete těšit na každou další hodinu!

Jóga pro děti se stane nezapomenutelným zážitkem

V nabídce adidas najdete doplňky i oblečení adidas pro ty nejmenší i větší děti. Můžete si vybrat z mnoha variací a kombinací barev a vzorů. Jednoduchý klasický design střídá výrazné a výstřední oblečení na jógu pro děti. Každý kousek je ozdoben Trefoil nebo 3-Stripes logo  na počest dlouhé historie téhle značky, která pod stejným názvem funguje už od roku 1949. O kvalitě produktů tedy svědčí tradice a neustávající oblíbenost a spokojenost u zákazníků. Nošením dáte najevo, jaká je značka vašeho srdce. Navíc výběrem oblečení na jógu pro vaše dítě ukážete světu lásku pro sportovní životní styl. Můžete si být jisti, že oblečení na jógu pro děti je z prodyšného a savého materiálu. Udrží tak pokožku suchou a cvičení bude naprosto komfortní a pohodlné. 

Jóga pro děti a oblečení adidas úžasně rozvíjí sebedůvěru a fantazii 

Dětská jóga je hraní, fantazie, pohyb, rovnováha, sebedůvěra. Rozvíjejte tyhle vlastnosti u svých dětí. Nechte projevit vlastní kreativitu a umožněte svým dětem vybrat kousek oblečení podle vlastního vkusu. Buďte inspirací. Kombinujte originálně různé kousky šatníku a nebojte se vyčnívat z davu.