alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dětské plavecké brýle

 
[3]

Dětské plavecké brýle pro ty nejlepší radovánky v bazénu

Máte doma malou plavkyni nebo plavce, kteří se v létě nehnou z bazénu? V tom případě si zaslouží pořádnou plaveckou výbavu. Kromě plavek a čepice jsou to zejména dětské plavecké brýle, které si vyžadují trochu pozornosti. Doplňky na plavání z dílny adidas jsou odolné a praktické, vyrobené z materiálů, které vydrží i každodenní používání. Plavecká čepice ze silikonu perfektně drží tvar a je odolná proti protržení a plavecké brýle se díky speciální úpravě sklíček nezamlžují. Pokud chcete dětem umožnit prožívat při plavání skutečnou radost při maximálním pohodlí, vyberte jim tu nejlepší výbavu včetně praktických plaveckých brýlí!

Brýle na plavání pro děti nejen chrání, ale navozují pocit bezpečí

Je známým faktem, že člověk se cítí bezpečněji, pokud vidí kolem sebe. Ve vodě to platí dvojnásob a u dětí ještě víc! Dopřejte svému prckovi pocit bezpečí a pohodlí s plaveckými brýlemi, se kterými se bude v bazénu opravdu cítit jako ryba. Navíc dětské plavecké brýle adidas splňují ty nejnáročnější požadavky, takže i při dlouhodobém každodenním používání vydrží hodně. S našimi brýlemi na plavání pro děti se malým plavcům bude v bazénu trénovat jedna báseň! Celistvá obruba z jednoho kusu silikonu jim dodává vzhled slunečních brýlí, zatímco specifický tvar "sklíček" umožňuje dobrý výhled díky širokému zornému poli. Dvojitý pásek přes hlavu usnadňuje nastavení velikosti, které je tak jednoduché, že to i dítě zvládne jednou rukou. 

I do bazénu stylově

Do tréninkové tašky do plaveckého bazénu přibalte svému dítěti rychleschnoucí ručník, plaveckou čepici a nové brýle na plavání od adidas. Pak už jim jen držte palce, aby se jim dařilo. Plavání je sportem pro komplexní a harmonický rozvoj celého těla a patří k oblíbeným aktivitám jak u dětí, tak u dospělých. Častý pobyt v bazénové vodě však vyžaduje správné vybavení, které dítě chrání před účinky upravené vody. Plavecké brýle adidas pro děti mají vlastnosti, které chrání oči, a proto je jejich výběr tak důležitý. Dejte svým malým plavcům možnost výběru podle svého vkusu z několika barevných variant, aby se na tréninku a při plavání vůbec cítili co nejlépe.