alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Dětské rukavice

 
[12]

Dětské rukavice na hru máš, chytat teď už začínáš

Když se zeptáte jakéhokoliv kluka, ať malého nebo velkého, jaký má rád sport, tak vám každý řekne, že je to fotbal a vyjmenuje vám spoustu oblíbených hráčů. Je pravda, že fotbal je všude kolem nás. Tři z pěti kluků ale dodají, že nechtějí být fotbalisti, ale že chtějí stát v bráně, že jsou to brankaři. A správný brankař používá dětské brankařské rukavice adidas. A i my v adidas tyto dětské rukavice s radostí nabízíme našim malým brankařům.

Na hřišti je musíš mít, dětské rukavice jsou tvůj tip

Dětské rukavice na fotbal, tedy spíš do fotbalové banky není lehké vybrat. Rukavice pro každého brankaře musí splňovat řadu věcí, které jsou důležité. Musí být pohodlné. Musí se dobře oblíkat. Musí dobře sedět. V oblasti dlaní a prstů musí být měkké. Musí být pohodlné. Musí být trendy se super barvou a to hlavní, musí se s nimi dobře chytat. U nás v adidas máme odpověď na všechny tyto požadavky. V naší nabídce naleznete fotbalové rukavice, které mají různé barvy. Pokud chcete červené nebo bílé, není to problém. Vnitřek dětské rukavice je měkký a na omak velmi příjemný, takže vás žádná rána nebude bolet. Každé naše fotbalové rukavice pro děti mají decentně umístěné logo adidas. Každý malý brankař přesně ví, jak se chytá v našich rukavicích a je jedno, jestli chytá na trávě, na umělém hřišti, před domem nebo si rukavice nasadí, když jde chytat jen tak s taťkou. Důležité je, že je vám v našich rukavicích dobře.

Naše stránky dobře znáš, dětské rukavice hned poznáš

Naše dětské sportovní rukavice na fotbal jsou tvořeny tak, aby malé sportovce nikde netlačily a neškrábaly. Co je pro nás v adidasu na prvním místě, je kvalita, kterou tyto rukavice splňují. Pokud se chceš podívat na naše fotbalové rukavice, podívej se na webové stránky, kde najdeš širokou nabídku daného sortimentu nebo navštiv naše kamenné prodejny, kde si je můžeš rovnou vyzkoušet.