alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dětské TERREX

 
[36]

Proběhni se za dobrodružstvím v dětských adidas TERREX botách

Důležitou součástí oblečení pro děti jsou doplňky. A mezi nejdůležitější doplněk patří jednoznačně kvalitní obuv, která musí vývoj malých nožiček perfektně podpořit a pomoci jim se vyvíjet správným směrem. Obzvlášť, pokud se jedná o sportovní hry a celodenní pobíhání v různých prostorech. Ať už je potřeba obuv do interiéru, či ven, pak je potřeba vybrat tu nejpohodlnější obuv, která vydrží všechen nátlak a dokáže za jakékoli situace a zvýšené aktivity stále udržet chodidla v pohodlí a příjemném prostředí. Nabídka dětských adidas TERREX má všechny páry obuví, které se hodí převážně ale na túry, dlouhé vycházky, celkově do přírody, takže si dítě užije každé dobrodružství.

Túry stylově a zábavně, aneb dětské TERREX

Stylový design trailové obuvi potěší nejednu ratolest, která ráda dovádí v lese, na procházce či na jakékoli větší túře. Různé školy v přírodě a tábory si s touto obuví také užijí své. Jedná se o dosti chytré řešení, které zajistí dítěti bezproblémový chod všech akcí, u kterých jako rodič nebudete dohlížet a budete chtít mít jistotu, že se dítě bude cítit pohodlně v jakémkoli počasí v přírodě za jakékoli situace. Navíc tu máme velice zajímavá designová provedení, která u trailové obuvi podtrhnou tvar a pozvednou tuto na oko mohutnou obuv o kousek výše. Vypadá s barvami pak zábavněji a mnohem stylověji. Nutné dodat, že pro maličké sportovce je důležitým také šněrování, které příjemně nahrazuje komplikované tkaničky.

Malým turistou s adidas

Dětské adidas TERREX jsou připravené na všechna počasí za každé příležitosti. Vytáhněte je za deště a technologie RAIN.RDY se postará o to, aby se do obuvi nedostala žádná vodo, jelikož jí zařídí nepromokavost. Podšívka GORE-TEX se vždy postará o pocit sucha a trailové sandály s Podešvou Traxion se postarají o extra přilnavost a prodyšnost i u vody. Poradí si i s kamenitým terénem. Díky ochlazujícím membránám se nohy nebudou tolik potit a budou patřičně dýchat. Všechna obuv má strategické zpevnění a ochranné vrstvy, které kryjí určité části obuvi tak, aby mělo dítě pocit, že může šlápnout na jakýkoli povrch sebevědomě, až bezmyšlenkovitě.