alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dívčí bundy a kabáty

 
[13]

Dívčí bundy a kabáty udrží tvou malou princeznu v teple

Nepřízeň počasí se nikdy nesmí podepsat na náladě tvého malého sportovce. Dopřej své malé princezně co možná největší pohodlí a teplo v dešti i větru. Ať už je léto nebo zima, počasí dokáže být čas od času velice nevyzpytatelné. Dívčí bundy adidas juniorku udrží v suchu i při sebevětší průtrži mračen. Díky kvalitním materiálům se můžeš spolehnout, že zůstane v teple a rozhodně nenachladne. Vyrobené jsou dívčí bundy a kabáty primárně z recyklovaného polyesteru a pomáhají tak životnímu prostředí. Dívčí vycpané kabáty pak navíc přidávají ještě vrstvu z kachního prachového peří, které ještě lépe udržují teplo. Dívčí bundy a kabáty jsou stavěné na spoustu činností, jako jsou vycházky nebo také sportovní aktivity.

Maximální pohodlí dívčí prošívané bundy

Aby se malá princezna cítila skvěle a měla pozitivní náladu, musí se cítit co možná nejpohodlněji i za nepřízně počasí. Přesně k tomuto ji zavedou dívčí bundy a kabáty adidas. Pocítí totiž, že není třeba bát se deště a zimy okolo. Užij si každou vteřinu s malým sportovcem a nenech se rušit vlivy počasí. Oceníš jistě také hromadu praktických kapes umístěných na dostupných místech. Tvá malá princezna si tak může své cennosti ukrýt v bezpečí kapes na zip a nikde je neztratí. Užij si společné chvíle na maximum, zateplené bundy adidas se postarají o zbytek. 

Stylové a praktické bundy pro každou malou sportovkyni

Výběr dívčí bundy by se měl točit zejména okolo zateplení. Přemýšlej proto nad tím, zda necháš svou princeznu v bundě běhat i v zimních mrazech nebo bude sloužit čistě na chladné dny během podzimu nebo jara. Zároveň se jistě zaměříš na výběr barevné kombinace a střihu. Na výběr máš hned několik modelových řad od nejjednodušších až po ty nejodvážnější. Dívčí bundy a kabáty adidas jasně určují směr zimní módy a nezapomínají ani na ikonické 3-Stripes či reflexní doplňky.