alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dětská běžecká obuv

 
[18]

Ráj pro chodidla, aneb dětská běžecká obuv

Nabídka dětské běžecké obuvi je opravdu obsáhlá, takže se pohodlně usaď a vyber ten pár, který bude dítěti vyhovovat co nejlépe nejen vnějším designem, ale i použitými technologiemi při výrobě. Dětské nožky jsou stále ve vývoji a proto je lepší vždy vývoj podpořit správným směrem, ne ho naopak zpomalovat, či mu přidělávat na potížích s nártem, ploskostí nohou a špatným došlapem. Důležitějším je i to, zda v dětské běžecké obuvi bude dítě sportovat, běhat a dovádět možná i po celý den. Podpora by měla být prvotřídní a zajistit nohám správnou funkci jak na tělesné výchově, tréninku a zápase, či při každodenním nošení.

Perfektní podpora v každém věku

Možná tě to překvapí, ale máme zde obuv i pro nemluvňata, aby stylově ladilo jak k tobě, tak si užilo i skvělou prodyšnost, útulné teplo a dost prostoru na rozhýbání prstíků. To, že v ní dost možná udělá své první krůčky je jen bonus. Celá nabídka dětské běžecké obuvi není jen pro běžce, ale pro každé dítě, které nechce zbytečně zakopnout na různém povrchu a mít vhodné odpružení ať už při výkopu, výskoku pro medaili či výšlapu v parku. Na stránkách najdeš plno barevných a designově velice originálních variant, ale pokud máš doma stydlivější mrně, pak si určitě rádo šlápne do klasických černých bot, které vynikají svojí výjimečností v podpoře a prodyšnosti. 

Rychlé dítě jako šíp

Určitě by bylo dobré zmínit, že naše obuv dodá dítěti na rychlosti a nikdy ho nezklame. Máme zde i takovou, která šetří čas, jelikož nazouvací tenisky si oblíbilo poměrně dost lidí. Obláčkovitá podešev udrží nohy v měkkosti a hebkosti. Další z těchto technik, co šetří čas je nahrazení tradičních tkaniček zapínáním na suchý zip. Lehká mezipodešev EVA zas udělá radost snad všem, kteří mají rádi boty, které nejsou na nohou ani cítit. Na dětském hřišti si tak dítě užije i originální podrážky s detailní texturou, která nikdy nezklame a podrží dítě při každém kroku.