alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Tenisové vybavení pro děti adidas

 
[52]
1 / 2
Strana:z 2

Tenisové vybavení pro děti adidas: snazší cesta na vrchol

Cesta na vrchol je dlouhá, ale s pořádnou průpravou a vybavením, které mladé sportovce podrží, to jde mnohem lépe. Tenisové vybavení pro děti adidas nabízí to nejlepší, co může vašim mladým sportovcům pomoci na cestě za snem. Sportovní vybavení na dětský tenis se z hlediska využitých technologií a designu nijak neliší od vybavení pro vrcholové sportovce na nejvyšších soutěžích jako Grand slam. To znamená, že už od raného věku při přípravě na vrcholný výkon mohou mladí sportovci spoléhat na oblečení regulující tělesnou teplotu, které odvádí pot a neomezuje v pohybu. Důležité jsou také boty, které podrží na jakémkoliv povrchu a doplňky, které si každý zamiluje ať už při výkonu samotném nebo při tréninku. Správný tenista využívá vybavení na maximum, a proto v kolekci tenisového vybavení pro děti najdete i ocelové lahve na pití, stylová potítka nebo tašky, do kterých svoje vybavení po tréninku zabalíte.

Vybavení na dětský tenis: navrženo pro mladé šampiony

Trénink je o budování návyků a oblečení a vybavení by nemělo být výjimkou. Oblečení pro mladé tenisty od adidas je navržené s použitím stejných technologií jako jeho dospělácké předlohy, takže na něm naleznete prvky jako speciální síťovinu pro odvětrávání, látky s vlastností odvádět pot od těla nebo elastické prvky, které neomezují v pohybu a pomáhají s dosáhnutím na sebezrádnější míč. Podrážky dětských tenisových bot adidas poskytují maximální oporu na kluzkém povrchu a zpevněné podrážky a stélky podrží nohu v kotníku pro maximálně bezpečný pohyb. Svršky bot jsou pak většinou odvětrané s použitím síťoviny, pro co největší pohodlí. To vše dá vašim malým šampionům možnost vyniknout bez ohledu na pohodlí. Tenisové vybavení pro děti adidas vašeho malého sportovce nikdy nezklame.

Image pro nejlepší

Mladí tenisté se musí ve své výbavě hlavně cítit dobře a proto tenisové vybavení adidas pro děti nabízí nejrůznější kombinace barev od jednoduchých klasických vzorů a decentních log pro každého sportovce až po barevné osobité kousky, které volají do světa, že se váš mladý sportovní talent nespokojí jen tak s ledajakým vybavením. Tenisové vybavení pro děti adidas čeká na další generaci sportovců světového formátu, tak ji nenechte čekat dlouho.