alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Běžecká kolekce Adizero

 
[117]
Děti Běh černá ADIZERO SL JDěti Běh černá ADIZERO SL J

ADIZERO SL J

Děti Běh

1 / 3
Strana:z 3

ADIZERO, ANEB KDYŽ MILUJEŠ BĚHÁNÍ

Jestli pro tebe běhání něco znamená, tuhle kolekci nemůžeš minout. Nabízí nejenom běžecké boty Adizero ve fantastických designech. Aby se za tebou každý otočil, ještě můžeš přidat funkční běžecké oblečení. Budeš v něm vypadat skvěle, a navíc ti zajistí nebývalé pohodlí. Funkční materiály odvádějí pot, odvětrávají nadměrné teplo a ochrání tě před nepřízní počasí. Střih adaptovaný pro běhání tě neomezuje v pohybu, ani když potřebuješ víc vrstev, třeba do silného větru a mrholení. Návrháři adidas pamatují na to, že kdo běhání miluje, bude venku v každém počasí.

S VĚTREM O ZÁVOD

Adizero Adios jsou tady pro sportovce, kteří chtějí rychlost. Adizero Pro se svými lehkými karbonovými výztužemi ENERGYRODS vsazenými do podešve bezvadně drží nohu a podpoří tě i ve vysoké rychlosti. Ultralehká podešev Lightstrike Pro se třemi vrstvami nejodolnější pěny ti zajistí perfektní odpružení. O podešev Continental se můžeš doslova opřít. Adizero SL pro každodenní trénink se vyznačuje skvělým odpružením LIGHTSTRIKE a důrazem na pohodlí. Díky špičkové přilnavosti se na ni můžeš spolehnout i na mokrém povrchu. Vyber si design, v kterém se budeš dobře cítit, a vyraz ven!

NA STŘEDNÍ TRATĚ? ROZHODNĚ ADIDAS ADIZERO

Kolekce Adizero je perfektní pro rychlý běh, a ještě má pro tebe nabídku pro střední tratě. Adizero Boston je běžecká bota, kterou chceš. Skvěle vyřešené odpružení Lightstrike Pro provází důraz na pohodlí. Čím delší trať, tím je komfort důležitější, proto jsme podešev ještě víc přizpůsobili tvým ergonomickým potřebám a zkombinovali technologie Lightstrike Pro a Lightstrike 2.0. Teď už máš před sebou jenom jeden těžký úkol. Podívej se na stránky adidas.cz a vyber si z bohaté nabídky designů a barevných kombinací tu pravou. Jdeš do toho?