alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Batika

 
[22]

Nespoutanost a originalita aneb Batika adidas

Přemýšlíš, v čem vyrazit v létě na procházku? Pokud miluješ přírodu a oceňuješ její smysl pro detail, pak je Batika přesně šálek tvé kávy. Vykroč vstříc novým výzvám v odvázaných batikovaných tričkách, vyzkoušej batikované šaty nebo obleč batikované plavky a vystup z řady. Batikované oblečení adidas vyrábí hlavně s ohledem na tvé pohodlí. Podle druhu užití tak můžeš volit jeden kvalitní materiál vedle druhého. Od recyklovaného polyesteru až po 100% bavlnu, originalitě se meze nekladou. Kromě moderního batikovaného vzoru najdeš na oblečení samozřejmě také ikonické 3-Stripes, které symbolizují historii i současnost komunity adidas.

Batikované tričko co poutá pozornost

Batikované oblečení je lehké a rychle schne. Hodí se tak na procházky po pláži, využít lze jako další vrstvu přes plavky. Zásadní výhoda batikovaného vzoru ovšem tkví hlavně v originalitě. Žádný kus oblečení totiž nikdy nebude stejný jako ten tvůj. Vymaníš se z davu, konečně začneš pořádně vnímat své já. Batikované plavky ti pomohou vyniknout při letních radovánkách, batikované šaty zase oceníš do každodenního outfitu. Trend jménem Batika zkrátka vůbec nestárne a právě naopak se často vrací do módy. Obleč si batikované tričko a s hrdostí vyraz třeba na průzkum neznámého města. Právě výlety ti batikované oblečení adidas pomůže nasměrovat k strhujícím zážitkům.

Vzor jako žádný jiný

Batikované oblečení určitě vybírej na základě využití. Barevný vzor je přece pokaždé malinko jiný. Ať už sáhneš po letní výbavě ve formě plavek a triček nebo doplníš svůj celoroční outfit o stylové šaty adidas, nech se vést vlastními smysly. Ve vzoru můžeš hledat skryté významy a vymýšlet jejich možný původ. Každopádně počítej s tím, že tě batikované vzory budou neustále fascinovat. Ačkoli se mohou někomu jevit jako složitá změť čar, jde z nich cítit lehkost a odvázanost. Jde z nich cítit pohodová nálada a úsměv na tváři. Zkus, jestli i tobě Batika funguje stejně.