alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Černé bikiny

 
[7]

Černé bikiny sluší každé dámě

Probuď svého sportovního ducha ve stylových plavkách v univerzální černé. Černé bikiny vytvořené z udržitelných materiálů jsou výjimečné svým zpracováním a svojí schopností přilnout k pokožce pohodlně a hladce. Díky mimořádně měkkým tkaninám se budeš cítit jako v bavlněném ráji a plavat bez zbytečných starostí. Dámské bikiny jsme vyrobili z recyklované příze ECONYL®, která oplývá skvělými vlastnostmi jako jsou měkkost a hebkost. Vyrábí se totiž z recyklovaných rybářských sítí a nylonového odpadu, tudíž máš prostor se pyšnit plavkami, které jsou z recyklovaného, leč měkkého materiálu. V případě, že by sis chtěla vybrat plavky do bazénu, který je vždy plný chlóru, tak se nemusíš bát, že by se tvé plavky brzy zničily. Je známo, že chlór nijak plavkám neprospívá kvůli svému vlivu na elastan – ten je pak méně pružný. A proto ti představujeme plavky odolné vůči chlóru s tkaninou Infinitex Fitness Eco. Možná si říkáš, že je taktéž známo, že mořská sůl také nijak nepřispívá látkám jako je elastan, a právě proto jsou plavky z recyklované příze ECONYL® tak kvalitní, jelikož rybářské sítě jsou navrhovány s určitým procentem odolnosti vůči mořské soli.

Plavky pro každou příležitost

Objev zázraky oceánu, či skákej jednoduše do bazénu díky plavkám, které jsou odolné vůči chloru. Můžeš si také vybrat z dámských plavek vyrobených z recyklované příze, čímž dáváš najevo lásku k životnímu prostředí. Je zcela jedno, zda jsi aktivní sportovkyně, či nadšenec do opalování. S dámskými plavkami s nápisem adidas všem ukážeš svoji sportovní povahu, podtrhnout ji můžeš slavnými 3-Stripes a na pláži se projdeš v klasických černých bikinách, které podtrhnou tvou ležérní duši se smyslem pro klasiku.

V jednoduchosti je krása

Černé bikiny jsou jednoduché, ale ikonické, jelikož sestava několika druhů obsahuje bikiny pro každou dámu do bazénu i na pláž. Nezapomeň si prohlédnout všechny plavky v nabídce, abys nevynechala ty, které jsou pro tebe jako stvořené. Až se rozhodneš, které aktivity budeš provozovat nejvíce, podle toho si vyber plavky, které ti budou padnout jako ulité a nos je s hrdostí a grácií.