alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Domácí trénink

 
[440]

S adidas zvládneš efektivní cvičení i z domova. S funkčními outfity, praktickou obuví a fitness vybavením tě domácí trénink bude bavit. Nepřestávej na sobě pracovat.

Cena
230 Kč - 4 099 Kč
2304099
Ženy Běh modrá Tričko Training HEAT.RDYŽeny Běh modrá Tričko Training HEAT.RDY

Tričko Training HEAT.RDY

Ženy Běh

1 / 10
Strana:z 10

Domácí trénink

Cvičit nemusíš jen v posilovně. Pokud z nějakého důvodu nemůžeš trénovat ve fitness centru, neznamená to přece konec pohybu. I v domácím prostředí tě čeká plno práce. Cvičení doma má navíc několik výhod – zabere méně času, protože nemusíš přejíždět do fitka, je levnější a nabízí větší soukromí. I v obýváku si můžeš dát do těla, vyplavit endorfiny a udržovat se ve formě. Značka adidas stojí při tobě a je připravená tě v tvém domácím úsilí maximálně podpořit.

Jak na domácí fitness

1) Najdi si místo, kde budeš cvičit. I na malém prostoru se můžeš pořádně zapotit – stačí asi tři kroky do každé strany. Na podlahu si polož podložku nebo ručník. 2) Najdi si cvičební plán. Můžeš vyzkoušet třeba některou fitness aplikaci. Sportovní program vyber pečlivě s ohledem na své zdraví, vybavení, které máš doma k dispozici, a cíle. Cvičit můžeš s nejrůznějšími pomůckami, ale efektivní je i trénink s vlastní vahou. 3) Před začátkem cvičení se ujisti, že všem cvikům rozumíš. Dbej na jejich správné provedení. Tak se vyhneš zbytečným zraněním a dosáhneš nejlepšího výsledku. 4) Nezapomínej vždy začít rozcvičkou, která zahřeje svaly a připraví je na zátěž, a zakončit důkladným protažením, které zmírní bolesti svalů a urychlí jejich regeneraci.

Domácí trénink s adidas

I cvičení doma zahrnuje spoustu náročných pohybů, intenzivního posilování a kardio lekcí. Ani doma se neobejdeš bez vhodného sportovního oblečení, obuvi a doplňků. Díky tomu bude tvá domácí lekce příjemnější a efektivnější. Funkční materiály a technologie adidas, jako jsou AEROREADY, Climacool, Climalite, HEAT.RDY a další, odvádí pot od pokožky, absorbují vlhkost a chladí, takže tě udrží v suchu i při tom nejintenzivnějším pohybu. Promyšlené střihy a konstrukce ti umožní hýbat se bez omezení – nic tě nebude škrtit ani se vyhrnovat. K nejlepším výkonům při domácím tréninku ti pomůže také obuv adidas, třeba díky aktivním odpružením Boost nebo Bounce+. Opři se do toho naplno. adidas ti kryje záda.