alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Oblečení HIIT

 
[81]
1 / 2
Strana:z 2

Intenzivně a kvalitně v oblečení HIIT 

HIIT cvičení nebo-li známý HIIT workout, se kterým se roztrhl pytel za poslední léta je čím dál tím oblíbenějším typem cvičení, při kterém se pojí posilování a kardio, kde spálíš hodně kalorií. Jde to mnohem lépe v oblečení HIIT, které ti rádi poskytneme, aby bylo zbytečných starostí při tak intenzivním tréninku s gumami od kalhot, nohavicemi a tričky, která podporují pohyb. Jedná se o velice efektivní způsob tvarování postavy, u kterého je oblečení velice důležitým prvkem, jelikož se budeš hýbat prakticky nonstop a opravdu nebudeš mít čas řešit, že ti padají legíny, nedrží nohavice nebo se vyhrnuje tričko při každém výskoku. Takže si nabídku, která je zde pro všechny velikosti mužů a žen, aby ti na dalším cvičení nic nechybělo.

Dřepy v legínách a kalhotách od adidas

Vydřepuj si snové svaly v kalhotách, či legínách od adidas, které najdeš u nás v nabídce HIIT oblečení. Každý pořádný trénink HIIT doprovází mnoho cviků na nohou a plno výskoků, a proto jsou potřeba kalhoty, které ti budou perfektně pasovat a hlavně držet. Zde přichází oblíbené vysoké pasy, které ti nikdy nenechají ve štychu. Kompresně tě stáhnou a udrží tě v pohybu i při nejintenzivnějších cvicích. Pružná látka Alphaskin již svým názvem napovídá, že se jedná o alfu mezi látkami, ze kterých se šijí legíny. Jedná se o legíny, které doslova kopírují tvojí pokožku, a padnou na tobě jako hadí kůže, kterou jen tak nebudeš chtít svléct. A díky technologii AEROREADY i navzdory tak přilnavé látce si můžeš oddechnout, jelikož větrání a prodyšnost nebudou problém. U kraťas a kalhot zas jistě oceníš tloušťku látky, neprůsvitnost a stahující gumičku, kterou si můžeš nastavit na libovolnou velikost.

Promakanost do sebemenšího detailu

Podprsenky a trička v nabídce asi nabízí největší rozmanitost oblečení HIIT, kterou tu máme. Jsou krátké, dlouhé, volné, přilnavé a hlavně, velice designově vymakané. U podprsenek oceníš hlavně jejich neuvěřitelnou podporu, prodyšnost a hebkost s technologií Alphaskin. U triček na druhou stranu oceníš jejich chladivý efekt díky technologii HEAT.RDY. Budeš prostě ready vůči všem teplotním podmínkám vlastního těla, se kterým si tyto látky poradí. S opačnou technologií COLD.READY třeba u zmíněných legín si můžeš zacvičit i v zimě venku a zintenzivnit tak svůj trénink o stupeň výš. Zahřeje tě u srdce nejen tato látka, ale i fakt, že vyrábíme z recyklovaných materiálů.