alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Černé hodinky

 
[9]

Jak nosit černé hodinky?

S nástupem mobilních telefonů možná hodinky trochu ztratily svou tradiční funkci. Přesto hodinky ze světa nezmizely, stále se vyrábějí a lidé je stále nosí. Hodinky mohou být vybaveny i dalšími funkcemi, než jen prosté měření času. Mohou sloužit jako budík, ukazovat datum, zaznamenávat různé časové úseky, ukazovat měsíční fáze i světový čas. Některé hodinky mohou mít solární napájení – stačí je na nezbytně dlouhou dobu dát na světlo a vestavěný akumulátor se dobije elektřinou. V neposlední řadě mohou hodinky být voděodolné, a to na různých úrovních. Ty se liší podle toho, do jaké míry jsou hodinky schopné odolat průniku vody, či vlhkosti. Tyto údaje si je dobré při koupi ověřit a v průběhu používání je určitě dobré nechat si dělat tlakové zkoušky odolnosti. V současné době neexistují daná pravidla, jak přesně hodinky nosit. Hodinky můžeš nosit na pravé i levé ruce, nebo jejich umístění střídat. Mimo své praktické funkce se hodinky dají považovat za módní doplněk. Hodinky v různých barvách mohou skvěle doplnit tvůj outfit. Například černé hodinky se hodí téměř ke každému oblečení. Černé hodinky můžeš nosit i při slavnostních, formálních příležitostech.

Stylové černé hodinky pro každý den

Stále považuješ hodinky za typický doplněk svého outfitu a přemýšlíš, jaké si vybrat? Můžeš se držet osvědčené klasiky a pořídit si stylové hodinky adidas, na kterých tě zaujmou retro detaily. Tyto hodinky jsou nerezové a vodotěsné až do 10 ATM, což odpovídá 100 metrům hloubky. Díky takové vodotěsnosti je nemusíš sundat z ruky, ani když si jdeš zaplavat. Japonský strojek zaručí, že budou vždy ukazovat správný čas. Velmi odolné, černé hodinky adidas se na tobě budou zaručeně vyjímat. Kultovně jednoduché hodinky s analogovým designem mají klasický kruhový tvar. Mají tři ručičky a díky japonskému strojku jsou vždy přesné. Tyto precizně vypracované černé hodinky jsou vodotěsné, až do hloubky 50 metrů. Můžeš si vybrat, jaký chceš řemínek – může být nerezový nebo z pravé kůže.