alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Stříbrné hodinky

 
[10]
Originals stříbrná District_W1Originals stříbrná District_W1

District_W1

Originals

Stříbrné hodinky adidas se postarají, abys byl všude včas

Náramkové hodinky prošly dlouhým vývojem až k dnešní podobě. Výběr je opravdu široký, spousta druhů, tvarů a barev. Jedno však zůstává, klasické stříbrné hodinky jsou věčné. adidas navazuje na klasické vzory, ovšem v novém moderním zpracování. Najdeš jednoduché digitální hodinky hranatého tvaru, ale také kulaté v decentním analogovém designu. Pouzdro je nerezové, ciferník je uzavřen tvrzeným minerálním  sklem, řemínek je taktéž nerezový s pěti či šesti články, oblíbený tzv. milánský tah si můžeš libovolně nastavit na své zápěstí.  Důležitým parametrem je také vodotěsnost. U stříbrných hodinek adidas až 100 metrů. Analogové hodinky se třemi ručičkami ukazují přesný čas díky preciznímu japonskému křemíkovému strojku, funkce digitálních hodinek nabízejí duální zobrazení času, stopky, kalendář i podsvícení displeje.

Stříbrné hodinky, klidná klasika pro každého

Také nechceš být neustále zahlcen nadmírou informací? Dnešní doba je čím dál uspěchanějsí, v nabídce se tak  vyskytují chytré hodinky či fitness náramky, aby člověk dostal co nejvíce informací, a to v co nejkratším čase. Ale co když chceš jen vědět přesný čas a navíc si vybíráš hodinky jako módní doplněk? Ať už analogové nebo digitální, stříbrné hodinky jsou jistě tím pravým elegantním prvkem, který potřebuješ. Hodí se pro každou příležitost, jsou nadčasové a můžeš se na ně vždy spolehnout.

Stříbrné hodinky zvýrazní kouzlo tvojí osobnosti

Jsi neustále na cestách? Máš rád/a přehled o čase? Chceš zvýraznit svoji osobnost? Stříbrné hodinky adidas dokonale doladí tvůj styl. Jsou praktické, určené pro muže i ženy. Můžeš si vybrat z tradičních vkusných barev, jakými jsou stříbrná, zlatá, černá nebo růžová. Výroba kvalitních hodinek vyžaduje velmi jemnou a přesnou práci, proto tě při jejich výběru zaujmou detaily, které odrážejí i kousek tvé osobnosti. Vše se řídí časem. Hodinky ukazují nejen správný čas, ale byly také odjakživa znakem prestiže. Se stříbrnými hodinkami adidas se nemůžeš splést i když čas letí.