alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Zlaté hodinky

 
[8]

Zlaté hodinky, které doslova září

Z bohaté historie čerpají i zlaté hodinky. Návrat ke kořenům v tomto případě znamená vzít si to nejlepší z minulosti, jako například vyladěný japonský strojek, inspirovat se současností a zároveň dívat se do budoucnosti. Hodinky ani zdaleka nejsou minulostí, naopak, stal se z nich módní doplněk. Prvek, který teprve dotvoří tvou osobnost. Kromě absolutně přesného času mají mnoho dalších významů, a ty určuješ, kterým směrem se vydáš. Dotvoříš a doplníš tak mozaiku cesty za svým cílem. Ten nemusí být jednoznačný, ten nemusí být jednoduchý, ale musíš být na své cestě vidět, nejlépe zářit. Nebojíš se překážek, nebojíš se nových úhlů pohledu, ale zároveň máš odvahu vrátit se ke kořenům. Tomu přesně odpovídají zlaté hodinky adidas.

Retro i moderní zlaté hodinky

Jsi praktický člověk dávající přednost tradici? Podívej se na hodinky s kruhovým designem a v kultovně jednoduchém provedení. Nebo máš raději modernu říznutou retro stylem? Zkus digitálky s inovativním designem. Ve všech případech si můžeš být jistý, že ve zlatých hodinkách adidas se bude vždy odrážet moderní DNA této značky. Preciznost, jednoduchost, účelnost i strukturovanost, to vše je vidět na hodinkách zachycujících čas, který nás tak neúprosně posouvá kupředu. Nechceš se moc ohlížet zpátky, ale zároveň víš, že někdy to je potřeba a nemusí být zrovna za pět minut dvanáct. Máš to ve svých rukou a vlastně i na ruce.

Se zlatými hodinkami budeš vidět

Hodinky jsou dostupné v různých stylech a variantách. Dáváš přednost klasickému vzhledu s moderními prvky, nebo je naopak moderní styl tvojí mantrou? Oblékni si ty svoje hodinky a ukaž ostatním svůj styl. Neboj se jít proti proudu, neboj se vybočit z řady. Ať už jdeš na party nebo do práce, lidi si tě budou všímat, je dobré se na to připravit. Kreativita, ale i jednoduchost, funkční a čistý design, ale i výrazný a odvážný styl. To všechno ti pomůže určit ten tvůj správný čas.