alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Hokejky

 
[32]

Ovládej míč s hokejkami na pozemní hokej

Patříš k vyznavačům sportu, který se hraje na olympiádách už od roku 1908? Tak potom ti nemůže ve výbavě chybět hokejka na pozemní hokej adidas. Díky karbonovým vláknům Kromaskin jsou hokejky lehké, a přitom velice pevné. Zvládnou tak i tvoji nejtvrdší střelu a snadno se s nimi prosmýkneš mezi protihráči. Diváci na hřišti budou mít co dělat, aby tvoje pohyby zvládli vůbec sledovat. Hokejky se vyznačují epoxidovým jádrem a lichoběžníkovým tvarem.

Vyber si hokejku na pozemní hokej, která ti nejlíp sedne

Pozemní hokej hrají dorostenci, muži i ženy. Tomuto sportu také neodolá každý rok mnoho dětí. V České republice se pozemní hokej, pojmenovaný podle typicky zahnuté čepele, hraje už přes sto let, v roce 1924 dokonce u nás vznikla Národní hokejová federace. Pokud se tedy i ty chceš zařadit mezi české hráče pozemního hokeje a odnášet si domů sportovní poháry, medaile či papírové diplomy, vyber si tu správnou adidas hokejku na pozemní hokej, která bude nejvíc vyhovovat tvému stylu hry. Pokud jsi spíš střelec, vyber si hokejku pro agresivní hru, která má hlavu vytvarovanou speciálně tak, aby ti umožnila dělat ty nejrychlejší manévry, tvoji protihráči se tě tak jen marně budou pokoušet zastavit. Díky nízkému zakřivení hlavy budou navíc tvoje střely tahem přesnější. Pokud chceš mít míč stále pod kontrolou, vyber si hokejku s texturovanou špičkou. Omotávka hokejky ti přirozeně padne do ruky. Nic ti už nebude bránit na plno zaútočit na bránu.

Buď pánem hry s hokejkami adidas

Hokejky adidas na pozemní hokej se kromě skvělých vlastností vyznačují i vychytaným designem, který krásně dokreslují typické 3-Stripes v nejrůznějších barvách a logo sportovní značky. Každý tak na první pohled už při tvém příchodu na hřiště pozná, kdo je tady pán. Vyber si barevnou kombinaci, která k tobě prostě bude sedět.