alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Bílé kalhoty

 
[28]

Rozsviť svůj šatník, aneb bílé kalhoty adidas

Bílé kalhoty adidas jsou perfektní volbou, a to nejen pro sport, ale i pro volný čas a budou určitě vítaným přírůstkem do tvého šatníku. Ideání pro studené dny na domácí lenošení, ale i jako skvělý doplněk pro trénik nebo před a po tréninku, kdy potřebuješ tělo udržet v provozní teplotě. Bílé kalhoty adidas dobře vypadají, a to nejen v klasickém retro stylu, ale i v moderních úpravách. A to, že dobře padnou, je snad naprostá samozřejmost. V nabídce najdeš modely speciálně určené pro golfisty, pohodlné a ideální pro teplé dny na greenu, když svítí slunce. Stejně tak bílé kalhoty adidas ocení i tenisté, ale i další sportovci, kteří očekávají kvalitu a pohodlí zabalené do stylové, bílé barvy, ve které si tě každý všimne.

Jedna vychytávka vedle druhé v bílých kalhotách adidas

Materiály použité při výrobě bílých kalhot adidas jsou samozřejmě v souladu se zbytkem kolekce adidas. To znamená, že jako vždy se na svoje bílé kalhoty můžeš spolehnout. Nejen, že tě udrží v perfektní teplotě, budeš dobře vypadat, ale taky dlouho vydrží. Navíc to vše je doplněno o zajímavé vychytávky. Prodloužené zipy na kontnících ti zjednoduší oblékání bílých kalhot adidas, a to i přes boty, takže si je můžeš nechat až do samého začátku důležitého zápasu a zůstat tak v teple. Zavazování na šňůrku zajistí pohodlné zapínání v pase a kalhoty ti pak padnou přesně, jak potřebuješ. Prostorné kapsy ti dovolí brát s sebou na cesty v bílých kalhotách adidas své cenosti a nezbytnosti. Prodyšné materiály tě udrží v teple a suchu jak při, tak před a po výkonu. Před tréninkem nebo utkáním potřebuješ mít svaly pořádně prohřáté, abys předešel jejich natažení. Po výkonu naopak potřebuješ, aby tělo vychladlo postupně a svaly se uklidnily bez vlivů okolní teploty. Tím se udržíš 100% ve hře.

Pohodlí/cena/výkon - 100%

Kalhoty adidas ocení jakýkoliv sportovec, profesionál, nebo amatér, a to pro jejich pohodlí, výdrž a spousty vychytávek v jednom balení. Bílé varianty kalhot adidas se navíc hodí do teplého počasí nebo jen tak na domácí lenošení, či do společnosti. Je jen na tobě, co pro své nové, bílé kalhoty adidas zamýšlíš. Stoprocentně si je zamiluješ.