alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kalhoty prodloužená délka

 
[38]

Vytoužené kalhoty, prodloužená délka a neskutečné zážitky

Bez ohledu na to, jakému sportu se věnuješ nejvíc, pohodlné a dobře padnoucí oblečení je základ. Lidé se specifickou postavou, a tudíž i se specifickými nároky na oblečení, o tom ví své. Ve sportu platí dvojnásob, že na práci těla a jeho plný výkon se můžeš soustředit jedině tehdy, když tě nic nevyrušuje a nerozptyluje. A to špatné oblečení umí dokonale. Kalhoty adidas s prodlouženým střihem ti poskytnou takovou míru pohodlí a spokojenosti, že na ně zapomeneš, protože ti nikde nebudou překážet. Vysoká postava vyžaduje speciální přístup k vývoji oblečení, a proto se naši odborníci nechali inspirovat potřebami a zkušenostmi lidí vysoké postavy. Kalhoty prodloužené délky jsou tak už z výroby optimálně dlouhé a nevyžadují další úpravy.

Pohodlné tepláky, prodloužená délka, jedinečné vlastnosti

Při výrobě kalhot s prodlouženým střihem používáme vysoce kvalitní materiály, z nichž mnohé jsou recyklované a díky tomu méně náročné na spotřebu přírodních zdrojů. Recyklovaný polyester má výborné vlastnosti, nevyžaduje tolik energie a zdrojů, a tím také produkuje méně emisí než jiné materiály. Bavlna použitá v našem oblečení se pěstuje a zpracovává ekologickými postupy. Unikátní vlastnosti kalhot prodloužené délky oceníš při pohybu venku i v tělocvičně, případně při odpočinku doma nebo na chatě. Absorpce vlhkosti včetně potu, prodyšnost, elastičnost, odolnost vůči vodě i větru nebo jednoduchá údržba a vysoká odolnost – to jsou jen některé vlastnosti materiálů, z nichž jsou ušity tyto speciální kalhoty prodloužené délky.

Maximálně pohodlně

Konstrukce a střihy kalhot s prodlouženou délkou jsou proporčně adaptované na delší nohy a vysokou postavu. Speciální střih a konstrukce u těchto kalhot napomáhá přirozenému rozsahu pohybu a neomezuje ho v žádném směru. Skáčeš, běháš, chodíš po horách nebo si dopřáváš lehký pohyb v městském parku? Potřebuješ se spolehnout na to, že tvé kalhoty ti skvěle sednou, budou dobře držet na svém místě a nebudou tě při sportu či jiné aktivitě brzdit ani otravovat? Teď se můžeš plně oddat své vášni, ať už buduješ fyzičku, nebo dotahuješ formu na závody. V prodloužených kalhotách od adidas tě nic nepřekvapí!