alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Růžové kalhoty

 
[20]

Růžové kalhoty adidas padnou každému

Růžová patří mezi oblíbenou pastelovou barvu, zejména mezi dámami. Z historického hlediska to však byla barva výrazně oblíbená mezi muži, a to hlavně na šlechtickém dvoře. Od té doby tato barva ušla dalekou cestu a ačkoliv ji veřejnost stále vnímá s určitým odstupem, její popularitu nelze popřít. Celému šatníku totiž růžová barva dokáže dát úplně nový vzhled a nádech. Růžové oblečení má mnoho podob a mezi oblíbené patří zejména růžové kalhoty adidas, které jsou dostupné v mnoha různých velikostech a stylech, ale také pro nejrůznější příležitosti, jako je sport, každodenní nošení, ležérní a jiné růžové kalhoty značky adidas. 

Sportovní růžové kalhoty od značky adidas 

Během sportování je důležité, aby měl člověk nejen pohodlí, ale aby sportovní oblečení zcela podpořilo aktivity sportovkyně. Proto adidas vkládá velké úsilí do způsobu, jakým své sportovní oblečení vyvíjí. Technologie adidas nechybí ani ve sportovních kalhotách. Možné je najít kalhoty ideální zejména pro atletiku, které obepínají postavu a poskytují naprosté pohodlí díky strečinkovému materiálu, který navíc dokáže chránit proti vlhkosti, a to díky unikátnímu savému materiálu. I ten největší výkon tak bude zcela pohodlný. Najít je možné také volné modely, které naopak dokáží chránit před mokrem a zimou, pro trénink během zimních měsíců nebo modely se zvýšenou prodyšností v teplém období. 

Růžové kalhoty a jejich mnohé styly 

Značka adidas se nebojí bořit hranice, a proto je možné si prohlédnout katalog plný skvělých a unikátních stylů, které dají nový rozměr vašemu šatníku. S růžovou barvou je velmi dobré nejrůzněji experimentovat a kombinovat s mnoha dalšími styly a barvami. Pokud nechcete zrovna nic výrazného, můžete zvolit také modely, které jsou inspirovány klasickým vzhledem značky adidas. Na těchto modelech nechybí ani legendární 3-Stripes nebo logo Trefoil, kterými můžete ukázat svůj unikátní adidas styl. Mnohé modely jsou vyrobeny ze speciální recyklované látky pro podporu ochrany životního prostředí.