alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Lehká obuv

 
[1107]
Box černá Boty Box Hog 2.0Box černá Boty Box Hog 2.0

Boty Box Hog 2.0

Box

Elegantní a vzdušné krůčky

Tento název snad mluví za vše. Pokud se chceš vyhnout obloukem obuvi, která váží x kilo a připomíná ti svoji existenci při každém těžkém kroku, pak jsi na správném místě. Toto je naprosto obří sbírka veškeré obuvi u nás, se kterou se budeš cítit jako na obláčku. Každý krok bude vzdušný a elegantní. Nic ti nezatíží tvé plány a konečně budeš mít pocit, že doběhneš kamkoli s naprostou lehkostí a elánem. Projdi si nabídku jak uzavřené, tak i odhalující lehké obuvi. Najdi si pár, kterému budeš věnovat péči, a on tě odmění podporou a prodyšností všemi deseti.

Lehké jak pírko

Nabídka obsahuje lehkou obuv vhodnou do každého věku. Od druhu pantoflí přes tenisky a trekingovou obuv až po profesionální boty. Ano, všechny lehké jak pírko a pečlivě sešité. Dokonce tu najdeš i kotníkové tenisky, které poskytují snad nejlepší podporu při dlouhých túrách. Gumové podešve se vždy postarají o perfektní přilnavost snad na každém povrchu, aby se nedalo nikde uklouznout, či zbytečně zakopnout. Mezi nejlepší odpružení, které na lehkosti přidává, je odpružení Boost. Jeho funkce se zvětšuje se zvýšeným užíváním. Máme tu obuv jak z úpletu, tak z recyklovaného materiálu. Gumové provedení i čistě textilní. Pakliže potřebuješ větší stabilitu, pak si vyber ty, které mají stabilizující složky v designu. Navíc, zde najdeš i takové boty, které mají uzavřené špičky další vrstvou, aby se neokopaly prsty a lehká obuv tak byla podepřená, aby podepřela i tebe.

Lehká obuv na všechny sporty

Ať už jsi profík nebo jen nadšenec do sportu, pak v kategorii lehké obuvi najdeš z různých sportů právě ty páry, které tě nijak nezatíží. Takže je jedno, zda jsi golfista nebo běžec. Najdi si ten pár, který tě podpoří jak nejvíc bude moci při tvé činnosti a bude se vyjímat vlastnostmi určenými právě pro daný sport. Inovativními technologiemi rozhodně nešetříme. Zlepšujeme jimi jak tvoji rovnováhu a stabilitu, tak i přesnější a lepší výkon u jakéhokoli sportu, který provozuješ ty, tví přátelé, nebo i děti. Odvaž se a nastartuj další trénink s naším párem bot, který ti dopřeje luxusní komfort.