alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

lehké tenisky

 
[287]
Originals bílá Boty Samba OGOriginals bílá Boty Samba OG

Boty Samba OG

Originals

1 / 6
Strana:z 6

Lehké tenisky adidas pro volnočasové aktivity 

Pro jakékoliv příležitosti, od posilovny, do města nebo přírody se vždy hodí pár lehkých tenisek. Tenisky značky adidas mají mnoho podob a je možné najít jak specifické boty pro profesionální atlety, tak body pro každodenní používání nebo ležérní sportování, jako jsou právě lehké tenisky. V katalogu značky najdete nejrůznější podoby lehkých tenisek, můžete tak jednoduše vybírat podle materiálu, provedení, odpružení, ale také podle stylu. Značka adidas neustále vyvíjí nové technologie, díky kterým je vaše noha ve větším nejen pohodlí, ale také bezpečí. Od podrážky, až po strukturu boty, vše je zcela zásadní pro vaše držení těla a celkové pohodlí. 

Výběr lehkých tenisek pro sportovní aktivity 

Některé sportovní aktivity, zejména leženího typu, vyžadují kvalitní odlehčenou obuv, díky které se budete moci volně a lehce pohybovat. K tomu mohou posloužit právě adidas lehké tenisky, které jsou ideální například pro halové spotování nebo do posilovny. Nejen profesionální obuv, také lehké tenisky této značky proto disponují aktivním a kvalitním odpružením, které vám dodá na extra energii a pohodlí. Jsou tak ideální také pro běžecké aktivity, zejména pro běžecké pásy nebo halové sportování, ale také venku s nimi můžete sportovat s naprostou volností a pohodlím.

Lehké tenisky plné technologií a stylů 

Značka adidas se pro své lehké tenisky nechává inspirovat u vlastních profesionálních modelů běžecké obuvi. Díky tomu jsou také tyto výrobky ideální pro jakýkoliv druh aktivit a poskytují extra dávku energie díky svým technologiím. Tyto tenisky dále využívají pro mnohé modely speciální materiál z produkce značky adidas, ten je vyroben z recyklovaného plastu vyplaveného na světových plážích. Díky tomu jsou vaše boty šetrné nejen vůči vaši vlastní fyziologii, ale také životnímu prostředí. Modely jsou ve skvělém stylu, doplněném o klasické prvky Trefoil nebo 3-Stripes, se kterými můžete ukázat svůj styl a doladit jakýkoliv outfit. Ty mají často reflexivní provedení, to vám dodává na ochraně při sportování ve večerních hodinách.