alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Mikiny bez potisku

 
[104]
1 / 3
Strana:z 3

Mikiny bez potisku ukážou tvé pravé já

Máš už dost zbytečně přehnaných designů a značek, které se táhnou nejméně přes celý hrudník? Chceš na okolí působit i jinak než jako chodící billboard? Vyzkoušej mikiny bez potisku adidas a působ na ostatní podle sebe. Díky přiléhavému střihu si užiješ maximálního pohodlí, které ještě umocní speciálně tvarované rukávy. U mikin adidas se můžeš spolehnout na kvalitu materiálu. Vysoký obsah bavlny doplněný o podpůrné a aspekty vylepšující příměsi si zamiluješ na první dotek. Navíc tě bude vždy provázet příjemný pocit, že jsi součástí iniciativy Better Cotton, která už léta usiluje o zlepšení podmínek pěstování bavlny. Ukaž se v tom nejlepším světle v jednoduchosti a pohodlí.

Mikiny bez potisku pro každou příležitost

Chceš si odpočinout v teple po náročném zápase nebo vydechnout jen tak v pohodlí na gauči? Právě pro chvíle, kdy budeš hledat maximální pohodlí a teplo jsou mikiny bez potisku adidas jako stavěné. Kromě toho, že ti pomohou s regenerací namožených svalů, podepíší se i na vysoušení potu. Jednoduše tak vyřešíš více věcí naráz jedním kusem oblečení. Chystáš-li se do města, i v tuto chvíli ti bude mikina adidas parťákem. Stylový a velmi jednoduchý design založený na několika liniích přirozeně poutá pozornost a ukazuje tvé sebevědomí. Běž konečně za sebe, běž v mikině adidas.

Perfektní volba pro sport i odpočinek

Pokud vybíráš mikinu adidas, zaměř se na účel jejího používání. V nabídce totiž najdeš kromě mikin na volný čas také speciální modely pro sportovce, které mají například vylepšenou schopnost absorbovat pot a jsou prodyšnější. Nejvíce ti ale stejně bude nakonec záležet na samotném designu a střihu. Můžeš sáhnout po povedených modelech, které vychází z historie značky a nabízí ikonické 3-Stripes doplněné o miniaturní logo adidas. Pokud ovšem chceš vyčnívat z davu, vyzkoušet můžeš nové designy s odvážnějším použitím loga adidas. Bude jistě záležet i na barvě. Ještě, že je výběr natolik široký, aby si vybral opravdu každý.