alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Žluté mikiny

 
[3]

Žluté mikiny: pohodlí a styl v jednom balení

Když je venku už trochu zima není nic lepšího, než sáhnout po mikině adidas, která ti vždy poskytne extra vrstvu ochrany před chladem. Žluté mikiny jsou přímo ideální volbou, protože tolik připomínají dny plné slunce a žádný podzimní splín s nimi nemá šanci. Mikiny adidas jsou jedním ze základních faktorů úspěchu adidas na trhu se sportovním oblečením, ať už mezi samotnými sportovci tak i fanoušky. To vše díky použitým materiálům a technologiím a snadno rozeznatelnému unikátnímu stylu. Od příjemné bavlny po kombinaci bavlny s recyklovaným polyesterem, od klasického rovného střihu po volnější mikinu s klokankou a kapucí - najdi si tu svou, která se nejvíc hodí ke tvému životnímu stylu. Klasika v podobě loga Trefoil ti určitě udělá radost stejně tak jako ostatním už od roku 1972, ale nechybí ani jeho moderní originální zpracování.

Ve žluté míkině s kapucí se v davu neztratíš

Nesnášíš uniformitu a anonymitu uprostřed davu? Tak to se nemusíš bát, protože se žlutou mikinou adidas rozhodně nezůstaneš bez povšimnutí. Ať už jde o celožlutou mikinu, nebo jen kousek, kde žlutá hraje vedlejší roli, s touto barvou budeš zářit. Navíc inteligentní design našich mikin nejen dobře vypadá, ale má i svoji funkci. Například vroubkované manžety obepnou ruku a zamezí úniku tepla, nebo naopak pronikání chladu pod rukáv. Miluješ večerní výběh podél silnice? Není problém! Se žlutou mikinou adidas si tě každý všimne i při tréninku, kdy se už začíná stmívat.

Krása, kvalita i odpovědnost

Kvalitní zpracování je něco, co je mikinám adidas vlastní. Všechno je to o ideálním poměru bavlny a polyesteru. Některé kousky jsou 100% bavlna, pro maximální pohodlí. Hodí se tak na dlouhé zimní večery, nebo jako pohodlná vrstva navíc do zimy. Pro intenzivní trénink je vhodnější mix bavlny a polyesteru pro větší pružnost. Mikiny adidas jsou také šetrné k životnímu prostředí, protože přidaný polyester je 100% recyklovaný a navíc adidas podporuje lokální farmáře, kteří pěstují bavlnu pro jeho výrobky. Dostáváš tak skvělý mix funkčnosti, kvality, stylu a společenské odpovědnosti, ke které se tak můžeš hrdě hlásit.