alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Voděodolné bundy

 
[86]
1 / 2
Strana:z 2

Voděodolné bundy adidas jsou první volbou v nepříznivém počasí

Nepromokavé bundy jsou základem šatníku sportujících mužů i žen. Být v suchu a teple potřebuje každý turista, běžec nebo cyklista, a to nejen v deštivém počasí. adidas nabízí mnoho střihů i barevných variant bund, aby si mohl vybrat i ten nejnáročnější sportovec. Vy budete ale neustále v teple, a to v jakémkoli počasí.

Nepromokavé bundy adidas vás dokonale ochrání před vlhkem a zimou

U nepromokavých bund je nejdůležitější, aby měly kapuci – nechcete přece mít mokrou hlavu a vlasy při nenadálém prudkém dešti. Je však důležité, aby vám kapuce dobře seděla a nepadala vám. Mnoho modelů nepromokavých bund nabízí možnosti srolovat kapuci do límce, a tak ji schováte za slunečného počasí. Tato vlastnost je velmi praktická a ocení ji muži i ženy. Předností nepromokavých bund je i jejich vynikající prodyšnost. Dále se při výběru voděodolné bundy zaměřte na její střih a délku. Střih by měl vždycky dokonale kopírovat tvary vašeho těla a vy byste se v bundě měli cítit opravdu pohodlně. Délku volte podle toho, co potřebujete. Pamatujte, že delší bundy – parky – dokážou uchovat v suchu a v teple větší část vašeho těla. A navíc jsou velice elegantní, takže si parku můžete obléknout v deštivých dnech například i na cestu do města nebo na nákupy.

Zipy a kapsy musí být praktické

Členění kapes a řešení zipů je důležité zejména pro ženy. Kvůli dosažení úplného pocitu tepla a sucha doporučujeme vybírat bundy se zakrytým zipem. Kapsy by měly být dostatečně prostorné, abyste v nich mohli mít nejen svůj mobilní telefon, ale i peníze, anebo doklady. A protože každý člověk preferuje něco jiného, adidas nabízí různé střihy a modely, aby si dokázal vybrat i ten nejnáročnější sportovec. Starosti s nepříznivým počasím můžete v klidu nechat na nepromokavých bundách adidas. Tato značka je jistotou, že zůstanete v každé situaci v suchu a v teple. Neváhejte a vybírejte voděodolné bundy adidas.