alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Nepromokavé kalhoty

 
[18]

Kvalitní nepromokavé kalhoty tě udrží v suchu za každého počasí

Ať už na ryby, jen tak na procházku do přírody nebo domů na práci, nepromokavé kalhoty mají nespočet využití. Voděodolné kalhoty adidas využívají pokročilé technologie, které tě udrží v suchu a teple i při dešti. Spoléhat se na dobrou nepromokavou bundu totiž rozhodně nestačí. Pokud to myslíš s ochranou proti živlům vážně, voděodolné kalhoty ve svém šatníku rozhodně oceníš. Vyrobeny jsou z odolných materiálů, které se umí přizpůsobit řadě podmínek a činností. Vyzkoušej s nimi vyrazit třeba i na kolo. Nikdy tě neomezí v pohybu, ale přidají dávku komfortu i za nepříznivého počasí.

Praktická investice do voděodolných kalhot při proměnlivém počasí

Určitě moc dobře víš, že na předpověď počasí se nikdy nedá příliš spolehnout. Pokud ale miluješ pobyt venku, cestování, jízdu na kole třeba i několik dní za sebou, potřebuješ mít řešení. Čas od času to přece jen prostě nevyjde a nějaká ta přeháňka tě může překvapit. Nepromokavé kalhoty tě nikdy nenechají na holičkách. Ochrání tě před deštěm, větrem i sněhem. Pro skvělý pocit volnosti jsou vyráběny z odlehčených materiálů. Manžety se suchým zipem ti umožní ještě více kalhoty přizpůsobit potřebám. Pokud se počasí umoudří, kalhoty rozepneš a můžeš v suchu pokračovat ve své výpravě, ať už míříš kamkoliv.

Připrav se a nic tě nepřekvapí

I v golfu jsou voděodolné kalhoty velice důležitým prvkem. Můžeš si je klidně nasadit i přes šortky nebo jiné kalhoty. Díky tomu zůstaneš v suchu i při opravdu nečekaných úderech počasí. Jejich velikost umožňuje velice jednoduchý transport. Vlezou se ti klidně do napěchovaného batohu připraveného na několikadenní trek po horách. Když přijde liják, ponechají tě v suchu, když ti bude zima, oblečeš si je jako další z vrstev a zůstaneš v teple. Vyber si ještě pořádnou nepromokavou bundu adidas a vzhůru do dobrodružství v přírodě.