alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Růžové oblečení

 
[468]
Cena
249 Kč - 7 999 Kč
2497999
1 / 10
Strana:z 10

Růžové oblečení adidas pro moderní šatník 

Jsou to již více než tři staletí, co se růžová barva stává populární ve světě módy, což zpopularizovala smetánka a ještě zdokonalila populární kultura během minulého století, a to zejména v oblasti za oceánem. Ačkoliv má růžová často kritiky, tato pastelová barva se dnes stává stále vyhledávanější, ať již pro ženské nebo pánské oblečení. V katalogu adidas najdete různorodou nabídku pro růžové oblečení, ze které je možné vybírat pro všechny možné příležitosti a rozjasnit tak svůj moderní šatník o zajímavé, a přitom velmi efektivní kousky oblečení, ať již se chystáte sportovat, jít za kamarády nebo se jen tak povalovat doma. 

Sport perfektně doplní růžové oblečení adidas 

Značka adidas je proslulá svým přístupem k vývoji sportovního oblečení, které je nejen pohodlné, ale hlavně vysoce funkční. V této kolekci si proto můžete vybrat kousky, které vás maximálně podpoří během jakékoliv fyzické aktivity. Příkladem jsou sportovní bundy, modelů je na výběr celá řada. Zatímco některé jsou vybaveny reflexními prvky (pro vaše bezpečí během špatné viditelnosti nebo nočních tréninků), obsahují také unikátní technologie a látky, které vás efektivně ochrání před sychravým nebo dokonce mokrým počasím. Teplákové kalhoty a soupravy jsou další nabídkou, výběr je ze strečových materiálů, které dokonale obepnou postavu a nebudou vám nikdy překážet. K dispozici jsou také volnější modely, pro ještě větší pohodlí. 

Růžové oblečení dodá nový look 

Růžová a oblečení jdou ruku v ruce již dlouhé roky a moderní design adidas může dodat vašemu šatníku nový vzhled. Díky texturovaným modelům, plným odvážných, ale také minimalistických motivů, vás nabídka potěší a hlavně můžete různé modely kombinovat mnoha způsoby. Můžete například vyzkoušet teplákové soupravy, které jsou inspirované klasickým vzhledem adidas z minulých dekád a nechybí jim klasický 3-Stripes nebo Trefoil, který doplní růžový pastelový vzhled a se kterými můžete ukázat svůj styl. Nabízí se také kombinace s dalšími barevnými odstíny, jako jsou černá a bílá.