alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Disney obuv

 
[67]
1 / 2
Strana:z 2

O krůček blíž k pohádkám, aneb Disney obuv 

Možná jsme z pohádek vyrostli, možná ne, ale vracet se k nim čas od času musíme. Ať už z pocitu nostalgie, lásky, či zajímavosti. Jedná se cosi tak roztomilého a originálního, že i když to má mnoho lidí, zná nebo nosí, na vzácnosti to neubírá. Oceňme tuto vzácnost společně při prohlídce nabídky Disney obuvi, kde můžeme proplout vzpomínkami nebo objevit nové animované postavičky, kterým tak fandíme. Všechna Disney obuv zde čeká jak na muže a ženy, tak i na chlapce a dívky. Všichni si můžeme užít disney postavičky bez zábran a stylově s adidas.

Fandíme a ladíme

To, že těmto postavičkám fandíme je jedna věc. Ale představ si, že jim můžeš i ladit. Slaď se to úžasného outfitu a doveď jej k dokonalosti disney obuví, která je potištěná, pokreslená či graficky zpracovaná s oblíbenými kreslenými postavami, které ti vykouzlily nejeden úsměv na tváři. Dětská obuv je pochopitelně často barvitější a expresivnější, ale expresi můžeš využít i ty v dospělosti dosti ojedinělým způsobem. I minimalistický oufit lze pozvednout o úroveň výš v obuvi s disney postavičkou, která je nenápadně vytvořené line-artem, graficky, či jinak de facto dospělácky, aby šla jednoduše sladit se zbytkem outfitu. Monochromatické disney boty tak nenechají jistě na sebe dlouho čekat a budou mizet od nás rychle do tvého botníku.

Kvalitně s postavami Disney a Příroda

Obláčkovité stélky a měkké konstrukce ti dopřejí každý krok jak ve vatě. Disney obuv z funkčního recyklovaného materiálu tak navíc dá najevo, že se jedná o boty šetrné k životnímu prostředí, což znamená, že i ty se zajímáš o matku přírodu. Hravé designy jsou tak doplněné o kvalitní materiály a mezipodešvy  EVA. Dopřeje tak chodidlům perfektní odpružení a prodlouží tak tvůj výkon. Navíc jsou verze i s nebarvící podešvou, které se hodí ideálně do interiéru. Všechny tenisky jsou zde připravené na kdejaký trénink, či velice stylový zápas, ale také se hodí do školy, práce či kamkoli jinam, kde se budeš v teniskách cítit pohodlně. Díky nejaktivnějšímu odpružení zvanému Boost si ani nevšimneš, že chodíš či běháš. Budeš mít pocit, že pluješ vzduchem a každý krok se bude zdát rychlejším. Nepodceň jej a užij si ho. Jedná se o naši pýchu, kterou si nesmíš nechat ujít. Navíc v Disney provedení!