alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Hnědé boty

 
[54]
1 / 2
Strana:z 2

Zemitý styl s hnědými botami

Hnědá barva rozhodně nevyšla z módy a vrátí tě zpátky a hezky na zem. Obuv, kterou najdeš v nabídce si dobře prohlédni, protože se určitě nadchneš pro nejeden pár. Z různých kolekcí jsme vybrali nejlepší hnědé boty, které se hodí jak pro sportovce, tak i příležitostné koníčkáře, nadšené běžce, ale i ty, kteří potřebují plochou podrážku, aby projeli pořádný kus cesty na desce. Odpružení Adiprene+ nebo Boost oceníš jako běžec v pohodlné běžecké obuvi s vysoce tvarovanou podrážkou. Obuv, která by byla vhodná do tmy je logicky ta, která je vidět. V případě, že se rozhodneš pro noční běh, doporučujeme shlédnout naše páry s reflexními krycími vrstvami. Budeš se asi divit, ale máme boty i bez šněrování, které ti zajistí rychlý odchod z domu a pocit, že máš na sobě klasické nazouváky. Všechny boty oplývají ojedinělým designem a patřičným stylem, který můžeš tvarovat ke svému zalíbení.

Ukaž světu, jaký máš styl

Zmínili jsme možnost obuvi bez šněrování, ale neřekli jsme ti, že si můžeš obout i boty, které jsou nejen hnědé, ale mají i nastavitelný systém šněrování, kterému říkáme FreeLock. Doslova tě osvobodí od složitého zavazování a jednoduše ti pomůže se rychle připravit na pořádnou túru. Stylově a rychle. Hnědé boty jakožto outdoorové modely, které ocení procházkoví nadšenci, poskytují velké množství podrážek, které se hodí i do města, ale udrží nohu v patřičné poloze, nárt ti nespadne, plochost nohou ti nehrozí a užiješ si procházky pohodlně a stylově.

Outdoor sporty, které spolu zvládneme

Boty, které by ti padly skvěle při výšlapech na skálu jsou těžce dohledatelné. Jedná se o obuv, která není extrémně vyhledávaná, leč velice oceňovaná. Máme kousky inspirované slavnými osobnostmi, testované v terénu a vytvářené s nejtěžšími potřebami zákazníků, jako jsi ty. A proto, pokud jsi horolezec, omrkni model japonsky inspirovaný s velice autenticky tvarovanou špičkou. Nevyhneš se ani nápadu se suchým zipem a dalšími designovými prvky, či kousky, které nejdou přehlédnout.