alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Oranžové boty

 
[65]
1 / 2
Strana:z 2

S oranžovými botami adidas vynikneš

Hledáš boty, ve kterých tě nikdo nepřehlédne? adidas nabízí mnoho různých typů oranžových bot. Ať už hledáš oranžové tenisky, kopačky, oranžové boty na lezení nebo pantofle, a ať už je hledáš pro sebe, pro svou drahou polovičku nebo pro děti, u adidas je najdeš. Oranžová symbolizuje slunce, teplo, radost, bohatství... Je to barva západu slunce nebo také šťavnatých pomerančů. Je to barva energická a veselá. Pokud hledáš způsob, jak svůj outfit oživit, oranžová obuv je skvělá volba. Boty adidas tě nikdy nezradí. Vždy ti poskytnou to, co pro daný typ aktivity potřebuješ. Potřebuješ lehkou botu, ve které se z tebe může stát dokonalý běžec? Spolehlivé lezecké boty, které tě na lezecké stěně podrží? Kopačky, díky kterým zaválíš na fotbalovém hřišti? Jejich oranžová barva bude jen třešničkou na dortu. Kvalitní boty adidas ti dovolí překvapit soupeře svými manévry, předvést svou hbitost, rychlost, strategické myšlení. Dovolí ti uspět, ať už se snažíš o cokoli.

S oranžovými botami tvůj den nikdy nebude nudný

Boty adidas tě podrží. To víš. Když si navíc vybereš boty oranžové, každý den tak navíc prozáří. S oranžovými botami ti nehrozí nuda a šeď. Oranžová je prostě energická barva. Ať už hraješ fotbal, rugby, tenis, futsal, basket, běháš, lezeš po stěnách nebo po horách, u adidas najdeš ty správné, a klidně i v oranžové barvě. Pokud hledáš oranžové boty pro děti, také je u adidas najdeš. Boty jim dopřejí pohodlí i při celodenním běhání, hraní na schovávanou i na babu, přitom dostatečně zpevní kotník. Boty jsou z kvalitních materiálů. U tenisek najdeš gumovou podešev Continental™, která ti poskytne stabilitu na suchém i na mokrém povrchu, boty jsou prodyšné a konstrukci mají navrženou tak, aby vyhovaly aktivitě, na kterou je potřebuješ. Tak neseď na zadku, vyber si typ, který ti bude vyhovovat a vyraz vstříc dobrodružství.