alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Stříbrné boty

 
[22]

Luxusní vzhled stříbrné boty zanechá na tvé okolí oslnivý dojem

Hledáš originální boty ve výjimečném barevném provedení? Jen stříbrná to může být! Stříbrná barva je chladivá a osvěžující. Tvůj outfit se s ní posune do jiných sfér, o tisíc levelů výš! Využij její slavnostní odstín k vytváření impozantních outfitů a potvrdíš rčení, že podle bot poznáš člověka. Stříbrné boty adidas za tebe dají tvému okolí jasně najevo, že jsi jedinečná osobnost a máš vynikající vkus. Navíc má stříbrný odstín jednu výhodu. Na rozdíl od své zlaté sestry se hodí prakticky ke všemu. 

Stříbrné boty adidas budou tvou věrnou oporou v dobrém i ve zlém

Legendární stříbrné boty jsou dostupné v pánské, dámské i dětské verzi. Neodejdeš s prázdnou, pokud jsi zapálený sportovec. Stříbrné boty adidas jsou v nabídce ve variantě různých sportovních kategorií.  Využiješ je na svůj náročný pravidelný běžecký trénink nebo třeba na nedělní kopanou s tvými kamarády. Pokud jsi spíš městský typ, stříbrné boty adidas se ti budou hodit i na procházky ulicemi, parkem nebo při posezení s kamarády. Na jejich kvalitu se díky tradici značky adidas můžeš absolutně spolehnout. Vždycky ti poskytnou exkluzivní komfort a pohodlí.

Stříbrné boty padnou na tvou nohu jako ulité

Stříbrné boty adidas ti padnou jako ušité na míru. Poskytnou tvé noze vynikající stabilitu a zároveň umožní naprostou volnost pohybu. Na výběr je několik stylů obuvi - můžeš si vybrat retro běžeckou obuv inspirovanou 90. léty nebo trendy streetový styl. V nabídce tohoto barevného provedení jsou i vypracované kopačky. Bude tak pro tebe ještě jednodušší dát do svého tréninku úplně všechno. Běž přes všechny překážky a vydej ze sebe maximum. Když nemůžeš, tak přidej. Posbírej svou sílu a odvahu. Stříbrné boty adidas jsou tady, aby ti byly oporou za každou cenu. Navíc budeš s metalickým povrchem boty naprosto nepřehlédnutelná a oslnivá bytost, která rychle přitáhne pozitivní pozornost kolemjdoucích. Nabízí se mnoho kombinací s dalšími barvami pro nevšední a originální vzhled!