alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Plavky jammer

 
[34]

Pro sportovní výkony i odpočinek pánské plavky jammer

Vodní hrátky nemusí být čistě záležitost léta. Pokud tě plavání baví a máš k němu vřelý vztah nebo ho dokonce provozuješ na profesionální úrovni, s radostí si určitě zaplaveš i v plaveckých bazénech. Co si k takové návštěvě nezapomenout? Samozřejmě plavky! Nejdůležitější kousek z výbavy plavce najdeš v nabídce adidas hned v několika provedeních. Můžeš si tak vybrat z klasických plavek, plaveckých šortek nebo ze sportovního plaveckého oblečení pro ten nejlepší výkon, které je schváleno Mezinárodní plaveckou federací. Krátké plavecké kalhoty, trenýrky na plavání a boxerky do vody jsou vyrobeny z tkaniny Infinitex Fitness Eco, která se ani v nejmenším nebojí chloru a dočkáš se tak maximální životnosti. Zároveň jsou plavky jammer vyrobeny z recyklovaného materiálu s označením PrimeGreen.

Obleč si pánské plavky adidas a ukaž, co v tobě je

Konečně nastal čas zúročit přípravu, případně se do ní s chutí ponořit. Plavky jammer ti pomohou s pohybem ve vodě hned několika způsoby. Zaprvé ti zpevní svaly, což tě odrazí k lepším výkonům. Zadruhé výrazně sníží odpor vody, budeš tak moci plout k vysněnému času s mnohem větší lehkostí než doposud. Zatřetí ti také zlepší držení těla, což je skvělé, zvlášť potom ve sportu, kde každý špatný pohyb může znamenat vteřiny zpoždění. Ideální čas na plavání je právě teď, pojď si ho užít!

Výběr myslí na každého včetně profesionálů

Nejdůležitější je střih. Než začneš brouzdat nabídkou adidas, promysli si, zda chceš vyzkoušet právě ony trenýrky, boxerky nebo dokonce zkrácené kalhoty. Každé plavky jammer mají něco do sebe, záleží tak jen na tom, co nejvíce oceníš. Jakmile překonáš tento krok, můžeš se směle ponořit do výběru barvy, případně vůbec celého designu. Pánské plavky totiž nemusí být jen o vlastnostech materiálu. Vybrat si můžeš v klasických barvách, případně svou pozornost věnovat vícebarevným nebo designovým kouskům se zajímavým vzorem. Ve všech případech se nemusíš bát o stálici loga 3-Stripes, které všem na bazéně ukáže, za jaký tým vlastně plaveš.