alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Pastelové barvy

 
[542]
1 / 12
Strana:z 12

Uklidňující pastelové barvy na tvém oblečení adidas

Cítíš, že už toho máš dost? Dohání tě stres a úkoly, které musíš splnit se hromadí na stole? Co takhle se pokusit uklidnit alespoň příjemným oblečením v uklidňujících pastelových barvách? Pastelové barvy mají opravdu zajímavou moc uklidnit na první pohled. Jsou jemné, na nic si nehrají a nic nekřičí. Zkrátka odkazují na dokonale idylický odpočinek, který si taky zasloužíš. Můžeš vyzkoušet hned několik různých barev a odstínů. Ať už potřebuješ novou mikinu nebo například tričko, vše je na skladě adidas připraveno ti udělat radost. Navíc můžeš také vybírat pastelové boty adidas, které ještě více dokreslí celý outfit. Obleč se do pastelových barev a ukaž okolí, jak jsi v klidu. Pojď si vybrat podle sebe!

Pastelové barvy – oblečení a jejich jednoduchost

Co se na pastelové barvy oblečení dá obdivovat asi nejvíce, je jeho jednoduchost. Protože oblečení přece nemusí být výrazné, když ho nosí výrazná osobnost. To ty určitě jsi a přesně proto už brouzdáš ve výběru pastelových produktů adidas. Vybavit se můžeš jednak do města, ve výběru ale narazíš také na spíš domácí kousky, které oceníš například při večerním sledování nekonečného seriálu. Z pastelů zkrátka přímo čiší útulnost a pocit tepla domova, byť mohou být i dost světlé. Stačí se do některé z barev na chvíli zadívat a spojit si ji s nějakou emocí, funguje to geniálně.

Když pastelové barvy, tak pořádně!

Už víš, že můžeš v pastelové barvě mít takřka všechno. Pastelové oblečení dokonale doplní pastelové boty a případně také další pastelové doplňky. Můžeš si tak se svým outfitem hrát tak dlouho, jak uznáš za vhodné. Jak bude nakonec vypadat můžeš ovlivnit hromadou drobných detailů, kterými mohou být například pastelové papuče a další na první dobrou nečekané produkty. Jen nezapomeň při praní oddělit světlé od tmavého, ať se ti příjemná béžová nezmění v tmavou hnědou. Péče ovšem není vůbec náročná, pokud budeš dbát na základy. Začni vybírat podle sebe a nenechej se odradit od své představy. Promítni své oblíbené barvy do pastelových odstínů a promítni je na svůj outfit. Jak bude vypadat?