alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Sportovní batohy

 
[93]
1 / 2
Strana:z 2

Sportovní batohy adidas vynikají především všestranností

Každý malý i velký sportovec jednou stojí před stejným problémem: před odchodem do tělocvičny nebo na hřiště je třeba všechno potřebné sportovní vybavení naskládat do zavazadla s sebou. Nejedná se jen o sportovní oblečení, ale i obuv, nápoj a svačinu. A otázka zní: sáhnout po sportovním batohu, nebo tašce?

Batohy na sport vítězí

Batohy na sport adidas jsou univerzální. Proto je využijete nejen při sportu, ale také při cestě do školy, do práce nebo na pěším výletě. Díky propracovaným ramenním popruhům je jejich nošení velice pohodlné, máte volné ruce a přitom si vše potřebné nesete s sebou na zádech. Dno batohu je opatřeno speciální povrchovou úpravou, která je velice odolná.

Žádný chaos uvnitř

Sportovní batohy adidas se vyznačují tím, že díky mnoha přihrádkám a uzavíratelným kapsičkám si všechny svoje věci můžete uvnitř batohu uspořádat podle svých potřeb. Většina modelů navíc nabízí velmi praktickou přihrádku na notebook, který tak můžete nosit stále s sebou. Proto je spojení vašeho pracovního nebo studijního dne s návštěvou posilovny, fotbalovým tréninkem nebo aerobikem tak jednoduché. Odpadá totiž starost s tím, kam dát všechny potřebné věci a náhradní oblečení. A vejde se i lahev s pitím a malá svačinka.

Sportovní batoh pro váš sport

adidas rozumí potřebám všech sportovců. Proto přichází s batohy na sport určenými nejen pro ženy, muže, děti a juniory, ale nabízí i takové modely, které splňují potřeby konkrétních sportů. Proto v nabídce najdete sportovní batohy určené pro trénink, házenou, fotbal, běh nebo rugby. Při výběru batohu se zajímejte i o jeho velikost, abyste pro sebe získali dostatek místa.

Elegance i při sportu   

Sportovní batohy adidas mají vedle univerzálního praktického využití ještě jednu dokonalou vlastnost. Díky široké nabídce různých barevných kombinací a různých typů zpracování se hodí i na běžné nošení a lehce se tak stanou součástí vašeho osobního stylu.