alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Sportovní bundy a kabáty

 
[195]
Fotbal zelená JFF OG WBFotbal zelená JFF OG WB

JFF OG WB

Fotbal

Muži Běh černá Bunda Run ItMuži Běh černá Bunda Run It

Bunda Run It

Muži Běh

1 / 5
Strana:z 5

Sportovní bundy pro výkony bez ohledu na počasí

Znáš to, přijde jaro, podzim, zima nebo v létě začnou hlásit bouřky. Jak přizpůsobit svůj trénink tak, aby tě žádná nepřízeň počasí nezaskočila? Není nic jednoduššího než se podívat na sportovní bundy adidas. Kromě maximálního pohodlí ti zajistí také sucho, ať už prší nebo sněží. O to se postará technologie RAIN.RDY a také recyklovaný polyester, ze kterého jsou sportovní bundy adidas vyrobeny. Kromě pocitu pohodlí a ochrany proti vlivům okolí tě tak bude hřát pocit, že ti není lhostejná ekologie. Kromě ochrany z vnějšku ale nabídnou sportovní bundy adidas také výraznou podporu zevnitř. Savá tkanina se postará o to, aby tvůj trénink nebyl poškozen nepříjemným pocitem z potu a zároveň nechá tvoji pokožku přirozeně dýchat. Vyzkoušej maximální pohodlí při výkonu tvého oblíbeného sportu.

Blíž k cílům i v zimě, aneb sportovní kabáty adidas

Už víš, že tě sportovní bundy chrání před vnějšími vlivy. Právě z tohoto důvodu si je velmi oblíbíš. I ve zdánlivě nepohodlné době ti totiž díky technologiím zajistí maximální pohodlí a pocit sucha. Už nikdy nebudeš muset odkládat tréninky na neurčito. Už nikdy nebudeš muset rušit plány a přizpůsobovat se. Sportovní kabát adidas se postará, aby tvůj život dostal přesně ten drive, který si od něj představuješ a to bez ohledu na počasí. Začni naplno žít i sportovat a staň se součástí sportovní komunity pod ikonickými 3-Stripes.

Nabídka adidas tě podrží v zimě i v létě

Nezáleží na tom, kdy se rozhodneš sportovat. Z nabídky adidas si můžeš vybrat od lehkých bund určených k letním aktivitám až po péřové velmi výhřevné sportovní bundy, které oceníš třeba při zimních sportech vysoko v horách. Co se designů týče, záleží na tvém vlastním gustu. Kromě jednoduchých modelů, vycházejících z dlouholetého dědictví adidas, vyvedených v jedné barvě, můžeš vyzkoušet také vícebarevné a odvážnější vzory. Také nezapomeň ve výběru zohlednit, zda ti bude stačit například vesta nebo jak dlouhý ti vyhovuje zip na zapínání. Vyber si podle sebe a vyběhni v pohodlí za novými příležitostmi.