alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Sportovní čelenky

 
[20]

Běhej s větrem o závod ve sportovní čelence adidas

Trénuj na maximum! Když tě při tvém pravidelném tréninku začnou trápit sluneční paprsky a potřebuješ ochránit před UV zářením, nasaď si čelenku adidas. Vypadá lépe než kšiltovka. Při sportování zabrání stékání potu do očí, schová uši. Navíc pohlídá, aby ti nepadaly vlasy do obličeje. Pak už ti nebude vůbec nic bránit soustředit se naplno na svůj sportovní výkon. Sportovní čelenky jsou vyrobeny ze savého materiálu a udrží tě v suchu. Co je na tom nejlepší, čelenka na sport adidas vypadá prvotřídně. Nebude se ti ji chtít sundat z hlavy. 

Čelenky na sport vypadají na hlavě prvotřídně

Na přední straně mají sportovní čelenky vyšité logo značky adidas.  Dlouhodobá tradice značky a neustávající oblíbenost u zákazníků svědčí o vysoké kvalitě produktů. Nošením sportovní čelenky adidas ukážeš  světu svou vášeň a lásku ke sportovnímu životnímu stylu. Přitáhneš tak k sobě pozornost kolemjdoucíchi fanoušků při sportovním utkání a bude ti to u toho moc slušet. Sportovní čelenku využiješ během sportování i při trávení volného času. Nasaď si ji během procházky po pláži nebo ve městě. Můžeš si vybrat z mnoha variací barev, motivů a typů čelenek. Kvalitní a pevný materiál zajistí dlouhou životnost tvé čelenky. Nošení sportovních čelenek adidas je naprosto komfortní a bude ti v ní pohodlně klidně i celý den. 

Každá sportovkyně s čelenkou na sport adidas je stylová

Každá žena chce být krásná. Módní čelenky adidas v sobě kombinují sportovní styl a eleganci. I při sportu tak zůstaneš trendy. Neboj se experimentovat a zkombinuj sportovní čelenku adidas s dalšími prvky svého šatníku. V nabídce je mnoho motivů designu čelenky adidas, které skvěle doplní tvůj osobní vkus a styl. Můžeš si tak vybrat ten pravý kousek pro sebe v závislosti na své oblíbené barvě a dalších preferencích. Sportování se sportovní čelenkou adidas si užiješ!