alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Sluneční brýle Performance sports

 
[20]

Chraň svůj zrak se slunečními brýlemi Performance sports adidas

Chránit jednotlivé části těla je jedna z nejdůležitějších rolí sportovního oblečení a doplňků. adidas sluneční brýle Performance sports jsou perfektním stupněm ochrany očí v kombinaci s osobitým designem. Základním předpokladem je u slunečních brýlí adidas pohodlí. To zajistí nejlepší výkon při sportu a pohodu při odpočinku. Sluneční brýle Performance sports jsou navrhovány s důrazem na použití lehkých materiálů s protiskluzovými prvky a pevnými skly opatřenými vrstvou proti poškrábání. U brýlí adidas nejde jen o UV ochranu před slunečními paprsky, ale častokrát ti pomohou v extrémních situacích proti ostatním projevům nepřízně počasí jako prach, vítr nebo sníh.

Sportovní sluneční brýle Performance: zaměřeno na výkon

Při sportu nejde jen o bezpečí. Jde také především o maximální výkon. Sportovní sluneční brýle Performance sports ti pomohou soustředit se jen na tvůj cíl v zaručeném pohodlí. Základní předpoklad je v tom, že nesmíš ani vědět, že nějaké brýle máš. Performance sluneční brýle od adidas přináší přesně takový efekt tím, že pomáhají i v rychlosti zvětšovat zorné pole, chrání tvé oči před vlivy počasí i mechanickými překážkami. I proto je vhodné zamyslet se před koupí nad tím, na co budeš brýle využívat. Je pro tebe důležité obecné pohodlí a osobitý styl? Pak to chce klasické, sluneční sportovní brýle, které upotřebíš i při každodenním nošení. Potřebuješ zaválet ve svém sportu? Pak se podívej, zda v nabídce není nějaký model přímo pro tebe. Performance řada slunečních brýlí totiž cílí na specifické využití jednotlivých modelů pro co největší výkon. Například pro extrémní sjezdy na kole v lese spíše oceníš brýle s průhlednými skly bez obrouček pro co největší přehled o tvém okolí. Takové brýle navíc poskytují silikonové obroučky, tak aby co nejvíce padly, otvory pro odvětrání proti zamlžení a netříštivá skla v případě, že by ti něco nevyšlo. Tomu se říká maximální výkon a maximální ochrana, kterou získáváš jen s řadou slunečních brýlí Performance sports od adidas.