alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
adidas

Plavecké a surfařské šortky

 
[133]
1 / 3
Strana:z 3

Slaď se k prknu v plaveckých a surfařských šortkách

Pojďme si představit letní vánek, vůni mořské soli, oranžové a růžovožluté tóny na konci obzoru při východu slunce. Představme si, že na tebe čeká surfařské prkno a těší se, až ho ponoříš do vody. Prozkoumáš krásy moří a oceánů a sladíš k němu nové plavecké a surfařské šortky. Takto módně se můžeš vyparádit k vodě jen ty a dát najevo, jak stylově umíš vypadat kráčejíc po břehu moře písečnými plážemi. Takové krásné linie na břehu moře jistě doplní i naše linie 3-Stripes na většině šortek.

Krátce o krátkých plaveckých kraťasech 

Tkané a rychleschnoucí materiály ti zajistí pohodlí při každém kroku, kraulu i motýlu. Nepohrdneš určitě ani výběrem z udržitelných materiálů, možností neklepat vodu z šortek ještě hodinu po výlezu z vody a jedinečnému designu s něhou klasiky v srdci. Užít si můžeš pláž, či pobyt u bazénu v plaveckých a surfařských šortkách v klasických designech, či popustit uzdu fantazii a vyniknout v divokém designu, kterého si všimne každý kolem. V případě, že chceš spíše splynout s davem, chop se jednoduchých šortek v základních barvách. I s jednoduchými prvky můžeš vyjádřit svou lásku ke sportu v jednobarevných plaveckých kraťasech s nápisem adidas.

Skvělé obepnutí, skvělý pocit

Drží skvěle a to s jistotou! Plavecké a surfařské šortky obsahují šňůrky kolem pasu, kterými můžeš regulovat stažení a hlavně mít jistotu, že kraťasy budou držet tam, kde mají. Nehledě na všechen pohyb, potápění i skok si můžeš být jistý, že plavecké a surfařské šortky adidas tě nezklamou. Povrchová úprava bez perfluorovaných látek odpuzuje vodu, tudíž šortky rychle usychají, nevstřebávají tolik chloru a jednoduše se čistí. Máme i šortky vyrobené z recyklovaného polyesteru, který pomáhá šetřit zdroje a snižovat emise, tudíž jestli chceš šetřit planetu, pak určitě sáhni po těchto. Svůj klíček od skříňky u plaveckého bazénu, či jinou malou drobnost můžeš bezpečně schovat v kapse na zip, který se jen tak nerozepne. Do bazénu sáhni raději po těch, které jsou hodně odolné vůči chloru z látky Infinitex Fitness Eco. Tyto plavky jsou totiž vyrobené z recyklované příze ECONYL® z recyklovaných rybářských sítí a nylonového odpadu, takže jsou pečlivě propracované pro tvůj jedinečný komfort a dlouhou udržitelnost. Ponoř se do výběru!